Kunitsu-Gami: Path of the Goddess تجربه‌ای حداقل ۲۰ ساعته خواهد بود

تهیه‌کننده بازی Kunitsu-Gami، اخیراً اعلام کرده است که پس از اتمام مراحل اصلی ۲۰ ساعته بازی، مأموریت‌ها و چالش‌های دیگری نیز برای تکمیل وجود خواهند داشت.

Capcom از ابتدای سال جاری قیمت برخی عناوین خود، مانند Dragon’s Dogma 2، را به ۷۰ دلار افزایش داده است. با این حال، این شرکت همچنان قصد دارد بخشی از بازی‌های خود را با قیمت پایین‌تر عرضه کند. قیمت Kunitsu-Gami: Path of the Goddess و Dead Rising Deluxe Remaster که به تازگی معرفی شده‌اند، ۵۰ دلار تعیین شده است.

یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi)، تهیه‌کننده بازی، در مصاحبه‌ای‌ با اشاره به قیمت پایین‌تر بازی، تأکید کرد که پKunitsu-Gami: Path of the Goddess عنوانی کم‌حجم نخواهد بود. به گفته‌ او، بخش داستانی حداقل ۲۰ ساعت به طول خواهد انجامید. همچنین، این عنوان شامل مأموریت‌ها و چالش‌های جانبی دیگری نیز می‌شود که بازیکنان می‌توانند پس از اتمام داستان اصلی به سراغ آن‌ها بروند. این موارد باعث افزایش قابل توجه زمان بازی خواهند شد.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess در تاریخ ۱۹ جولای (۲۹ تیر) امسال برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد. این بازی همچنین در همان روز عرضه، از طریق سرویس گیم‌پس در دسترس قرار خواهد گرفت و دموی این بازی نیز روی تمامی پلتفرم‌ها قابل دریافت است.

Nostalgic Player

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *