Insomniac Games به درخواست نسخه PS4/PS5 بازی Sunset Overdrive واکنش نشان داد: در حال ساخت Marvel’s Wolverine هستیم

استودیوی Insomniac Games در طول تاریخ فعالیت خود، از موفقیت‌های متعددی برخوردار بوده است، به ویژه با ساخت و عرضه فرنچایز Marvel’s Spider-Man، که تا ماه فوریه ۲۰۲۴ بیش از ۵۰ میلیون نسخه فروخت. با این حال، طرفداران احساس می‌کنند که این استودیو علی‌رغم توجه به فرنچایزی مثل Ratchet and Clank، بازی Sunset Overdrive را نادیده گرفته است.

متاسفانه به‌نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها، پورت یا ریمستر بازی Sunset Overdrive برای کنسول‌های جدیدتر منتشر شود. هنگامی که از آن‌ها در مورد عرضه نسخه پلی استیشن ۴ و ۵ بازی مذکور پرسیده شد، استودیوی Insomniac پاسخ داد:

ما مشغول به توسعه بازی Marvel’s Wolverine هستیم!

این استودیو در ماه گذشته اعلام کرده بود که در زمان مناسب، اطلاعات بیشتری را از Marvel’s Wolverine منتشر می‌کند.

در حال حاضر، Insomniac تا چند سال آینده به شدت مشغول است. هک گسترده این استودیو در سال گذشته، برنامه کاری آن‌ها را تا چندین سال آینده آشکار می‌کرد. به‌نظر می‌رسد بازی Marvel’s Wolverine برای عرضه در سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده است. انتظار می‌رود دیگر عناوین مربوط به سری X-Men، توسط این استودیو تا سال‌های ۲۰۳۰ و ۲۰۳۳ منتشر شوند.

همچنین برنامه‌هایی برای عرضه سه بسته‌الحاقی بازی Marvel’s Spider-Man 2، طی سال ۲۰۲۴ وجود دارند. پیش‌تر گزارش شده بود که استودیوی Insomniac بازی Marvel’s Venom را در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌کند و به دنبال آن، Marvel’s Spider-Man 3 برای عرضه در سال ۲۰۲۸ در نظر گرفته می‌شود. با توجه به برنامه شلوغ این استودیو، انتشار هر محتوایی مرتبط با Sunset Overdrive در آینده نزدیک بعید به‌نظر می‌رسد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *