Elden Ring Shadow of the Erdtree نقدهای متوسطی در استیم دریافت کرده است

بسته‌الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring به‌تازگی منتشر شده اما به نظر می‌رسد که نتوانسته رضایت برخی از طرفداران را به دست بیاورد.

Elden Ring Shadow of the Erdtree در هنگام نگارش این خبر دارای ۱۲ هزار بررسی در استیم بوده که ۶۲ درصد آن‌ها مثبت هستند. با کسب این رقم، بسته‌الحاقی موردانتظار Elden Ring نقدهای متوسط (Mixed) در استیم دارد. بررسی‌های منفی مربوط به مشکلات فنی، طراحی باس‌فایت‌ها و متعادل نبودن آن می‌شوند. برخی از این نقدها را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید:

من می‌خواهم که این بسته‌الحاقی را دوست داشته باشم، اما طراحی مبارزات، دشمنان و باس‌ها بدترین بخش آن هستند. در تعجبم که چگونه باس Golden Hippopotamus از تست داخلی عبور کرده است.

هر کسی که تصمیم گرفته ۹۰ درصد دشمنان عادی Comboهایی مانند Malenia و با سرعت Morgott داشته باشند، باید اخراج شود.

باس‌های این بسته‌الحاقی مضحک هستند. زمانی باس‌های سولزلایک متمرکز بر یادگیری و درک الگوهای حمله و یافتن نقاط ضعف بودند تا با استفاده از دانش آن‌ها را شکست داد. اکنون هر باس با ۱۰ نوع Combo حمله‌ور می‌شود و در نهایت با یک حمله AoE [حملاتی که بخش بزرگی از سالن مبارزه را در بر می‌گیرند] کار خود را تمام می‌کند. سختی سری Dark Souls ناشی از چالش و مجازات بود، اما در Elden Ring سختی از سردرگمی بازیکن در Dodge کردن است.

Shadow of the Erdtree متاسفانه تحت تاثیر مشکلات فنی متعددی قرار گرفته است. در سیستمی که کارت گرافیک RTX 4080 دارد، نرخ فریم مدام دچار افت می‌شود و تغییر تنظیمات گرافیکی هیچ کمکی به کمتر شدن آن نمی‌کند. همچنین در هنگام مبارزات Micro-Stutterهای متعددی حس می‌شوند. بازی هنوز از رزولوشن Ultra Wide و فناوری‌های DLSS و FSR بهره‌ای نمی‌برد.

آن‌ها فرصت زیادی برای ارتقا جنبه‌های فنی و گرافیکی این اثر خصوصا برای نسخه رایانه‌های شخصی داشتند اما متاسفانه این کار انجام نشده است. همچنین اگر تلاش کنید که از ماد برای اصلاح مشکلات استفاده کنید، از تجربه بخش Online محروم می‌شوید!

Elden Ring: Shadow of the Erdtree هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های نسل هشتم و نهم و PC قرار دارد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *