۴۹ درصد بریتانیایی‌ها تمایلی به خرید GTA 6 ندارند

طبق نظرسنجی اخیر که توسط Statista انجام شد، مشخص شد که ۴۹ درصد از پاسخ‌دهندگان تمایلی به خرید GTA 6 در زمان انتشار آن در سال ۲۰۲۵ ندارند.

این نظرسنجی گیمرهای بالای ۱۸ سال در بریتانیا را هدف قرار داد و ۴۱ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که «به احتمال زیاد یا تا حدودی» بازی جهان باز آینده Rockstar را خریداری خواهند کرد.

به طور گسترده انتظار می‌رود که Grand Theft Auto 6 بزرگترین عرضه سرگرمی در تمام دوران باشد. بیش از یک دهه از عرضه آخرین نسخه بازی Grand Theft Auto می‌گذرد و تریلری که برای معرفی GTA 6 در دسامبر ۲۰۲۳ منتشر شد، باورنکردنی بود. این تریلر رکورد بازدید در یوتیوب را شکست و برای هفته‌ها به یکی از پرمخاطب‌ترین موضوعات در سراسر جهان تبدیل شد.

در نظرسنجی اخیر که توسط Statista انجام شده و امروز منتشر گردید، مشخص شد که ۴۹ درصد از پاسخ‌دهندگان احتمالاً این بازی را خریداری نخواهند کرد.

در سال ۲۰۲۳، Statista یک نظرسنجی انجام داد که نشان می‌داد حدود ۵۰ درصد از جمعیت بریتانیا گیمر هستند. این تعداد، حدود ۳۹ میلیون گیمر است. این بدان معناست که حدود ۱۹.۵ میلیون گیمر در بریتانیا هیچ علاقه‌ای به Grand Theft Auto 6 ندارند. لازم به ذکر است که این گزارش از اطلاعات جمع‌آوری شده «تنها چند هفته قبل از انتشار تریلر» تهیه شده. جالب است ببینیم که احساسات مردم پس از انتشار تریلر بازی آیا تغییر کرده یا همچنان رغبتی به خرید این بازی ندارند؟

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *