یارانه ۴۰۰ هزارتومانی سه دهک واریز شد

طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ، مبلغ یارانه ۴۰۰ هزارتومانی به حساب سرپرستان سه دهک کم درآمد واریز شد‌.

کد خبر : ۱۶۴۱۸۱

به گزارش ایبنا، بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان یارانه هر نفر در سه دهک کم درآمد به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز شد.

 

بر اساس اعلام این سازمان تعداد افراد خانوار‌های سه دهک کم درآمد به ۱۰ میلیون سرپرست خانوار می‌رسد و یارانه ۴۰۰ هزار تومانی این خانوار‌ها از ساعت ۲۴ امشب یابد برداشت می‌شود.

 

بر اساس اطلاعیه شماره ۴۰ سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه مرحله ۱۶۰ (خرداد ماه) به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا سوم واریز شد.

 

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۶۰ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۲ به حساب ۱٠،٠۷۵،۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.

 

در این اطلاعیه آمده است: یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ١١،٠٧٥ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱٠،٠۷۵،۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.

 

بر این اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *