کلیپ و اطلاعات جدیدی از انیمیشن Moana 2 منتشر شد

ویدیو جدیدی از انیمیشن Moana 2 منتشر شده که اطلاعات جالبی پیرامون استوری فیلم ارائه می‌دهد.

در کلیپ تازه منتشر شده در فستیوال فیلم آنسی، موآنا و دوستانش آماده‌ی ماجراجویی برای یافتن جزیره گمشده موتوفتو هستند. این مکان قبلا اقیانوس‌ها را به هم متصل کرده بود اما خدای طوفان حسود شد و موتوفتو را از همه مخفی کرد. این فستیوال که در فرانسه برگزار شد، ویدیو جدیدی از فیلم را نشان می‌دهد که می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود کنید.

دیوید دریک و جیسون هند، کارگردانان فیلم، توضیح دادند که ساکن جزیره موآنا، مونی با قهرمان داستان، هیدی و پوآ راهی سفر می‌شود. مونی بعنوان احساسی‌ترین داستان‌گو جزیره توصیف شده است. قبیله کاکامورا برای موآنا و دوستانش چالش درست می‌کنند.

داستان با موآنا شروع می‌شود، سه سال بعد از اتفاقات فیلم اول. او دریاها را در می‌نوردد و به دنبال جزایر جدیدی است و اقیانوس را به امید پیدا کردن دیگر مردم جستجو می‌کند. از آنجایی که مردم موتونی نسل‌هاست کسی را ندیده‌اند، موآنا می‌داند که اقیانوس ما را بهم وصل می‌کند. اما به کی؟ آن‌ها کجا هستند؟ او بدنبال مدرکی است تا ثابت کند مردم آنجا هستند. او کنجکاو است که چرا کسی را پیدا نکرده است.

دیزنی دراینباره می‌گوید:

موآنا ۲ همکاری موآنا و موئی بعد از سه سال است که راهی سفر پرهزینه‌ای می‌شوند. موآنا بعد از اینکه تماسی از اجدادش دارد، راهی سفری به اقیانوسیه می‌شود و در این ماجراجویی با چیزی مواجه می‌شود که هیچوقت ندیده است.

کلیپ و اطلاعات جدیدی از انیمیشن Moana 2 منتشر شد - گیمفا

Moana 2 شاهد بازگشت ستاره های اصلی آلیئی کراوالیو و دوئین جانسون خواهد بود. این فیلم توسط دیو دریک جونیور کارگردانی شده است. موسیقی را ابیگیل بارلو، امیلی بیر، اوپتایا فوآی و مارک مانسینا ساخته‌اند. لین مانوئل میراندا برای نوشتن آهنگ برای Moana 2 برنمی‌گردد. به تازگی نیز اعلام شد کاترین لاگایا برای ایفای نقش موآنا، جان توی در نقش پدر موآنا و فرانکی آدامز در نقش مادر موآنا به نام سینا بکار گرفته شده‌اند.

تریلر Moana 2 اخیراً در اینترنت منتشر شد و واکنش‌ها بسیار زیاد بود. انیمیشن دیزنی اکنون پربیننده ترین تیزر تریلر در تاریخ این کمپانی است. ۱۷۸ میلیون نفر پس از انتشار تریلر موانا در اواخر ماه مه، ظرف ۲۴ ساعت تریلر را دیدند. Moana 2 در تاریخ ۲۷ نوامبر (۷ آذر) راهی سینماها می‌شود.

منبع: کامیک بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *