کار ساخت بازی Star Wars Outlaws به پایان رسید

پروسه تولید بازی اکشن ماجراجویی استودیوی Massive Entertainment یعنی Star Wars Outlaws رسماً به پایان رسید.

پس از خلق آمریکای پساآخرالمانی در The Division و سیاره‌ای بیگانه‌ و خیره‌کننده در Avatar: Frontiers of Pandora، استودیوی Massive Entertainment به زودی بازیکنان را با Star Wars Outlaws، اولین بازی جهان باز جنگ ستارگان، به کهکشانی بسیار دور خواهد برد. Ubisoft پیش از عرضه‌ی این اثر در ماه آگوست، تایید کرد که مراحل توسعه آن به پایان رسیده و به عبارتی گلد شده است.

این به آن معنا است که توسعه‌ی Star Wars Outlaws به طور کلی به پایان رسیده و بازی اکنون آماده‌ی رایت روی دیسک‌ها و فروش به بازیکنان است. Massive Entertainment قطعا همچنان روی بهبود بازی و رفع باگ‌های باقی‌مانده کار خواهد کرد، اما هر کاری از این به بعد به احتمال زیاد به شکل به‌روزرسانی‌های پیش از عرضه یا روز عرضه ارائه خواهد شد.

Star Wars Outlaws در تاریخ ۳۰ مرداد امسال برای PS5 ، Xbox Series X|S و PC عرضه خواهد شد. این اثر طی ماه‌های بعد دو بسته‌ی‌الحاقی دریافت خواهد کرد. به گفته‌ی جولین گرایتی (Julian Gerighty)، کارگردان بازی، داستان اصلی این عنوان حدود ۲۵ تا ۳۰ ساعت طول خواهد کشید، هرچند اگر بخواهید بازی را به طور کامل تمام کنید، نزدیک به ۵۰ تا ۶۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *