کارگردان Toy Story 5 مشخص شد

اندرو استنتون، خالق انیمیشن‌های تحسین‌شده‌ی Finding Nemo و WALL-E، کارگردانی پنجمین عنوان در سری Toy Story را بر عهده خواهد داشت.

در جریان اکران آزمایشی انیمیشن Inside Out 2 (درون بیرون ۲)، مدیر عملیاتی استودیوی پیکسار، پیت داکتر، اعلام کرد که اندرو استنتون از باسابقه‌ترین اعضای استودیوی پیکسار و خالق برخی از مشهورترین عناوین این استودیو، سکان هدایت جدیدترین انیمیشن از فرنچایز Toy Story (داستان اسباب‌بازی) را برعهده خواهد داشت.

استنتون کارگردانی و نویسندگی انیمیشن‌های تحسین‌شده‌ی Finding Nemo (در جستجوی نمو) و WALL-E را بر عهده داشته است. همچنین او در مقاطع مختلف بر روی فرنچایز Toy Story کار کرده است و جزو تیم نویسندگان دو انیمیشن تحسین‌شده‌ی Toy Story 1 و Toy Story 2 بوده است.

حضور چنین چهره‌ای در مقام کارگردان در انیمیشن Toy Story 5 به خصوص پس از عملکرد ناامیدکننده‌ی انیمیشن Lightyear، می‌تواند باری دیگر طرفداران را به آینده‌ی این فرنچایز امیدوار کند.

خبر تولید انیمیشن Toy Story 5 برای اولین‌ بار توسط مدیرعامل دیزنی، باب ایگر، در اواخر سال گذشته‌ی میلادی اعلام شد. او همچنین از بازگشت تیم الن در نقش باز لایت‌یر خبر داد. هنوز از بازگشت تام هنکس و دیگر صداپیشگان مشهور این سری خبری منتشر نشده است و دیزنی اجازه‌ی انتشار جزئیات زیادی را از این اثر به رسانه‌ها نداده است. با این حال تیم الن و پیت داکتر این اثر را “شگفت‌انگیز” توصیف کرده‌اند.

انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۱۹ ژوئیه‌ی ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: اسکرین‌رنت

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *