کارگردان Days Gone: مدیران سونی هیچگاه طرفدار این بازی نبودند

چندین بازی طی مراسم Sate of Play اخیر سونی برای عرضه در اکوسیستم پلی استیشن معرفی شدند. همچنین شایعات حضور دنباله بازی Days Gone در شوکیس‌های مختلف پلی استیشن شنیده می‌شد. جف راس (Jeff Ross) به عنوان کارگردان بازی مذکور، اخیرا اظهارات تندی را پیرامون این موضوع به اشتراک گذاشته است.

جف راس توضیح داد که مدیران سونی و هرمن هولست (Hermen Hulst)، هیچگاه از طرفداران Days Gone نبودند و به همین منظور دنباله آن ساخته نشد. Days Gone یک بازی پساآخرالزمانی بود که موارد زیادی در چنته داشت اما، مشکلات زمان لانچ و بازخوردهای منفی اولیه، به طرز قابل‌ توجه‌ای به اعتبار بازی لطمه زدند.

جف راس، به عنوان شخص اول تیمی که در توسعه بازی Days Gone نقش داشتند، پیش از آخرین نمایش پلی استیشن (Sate of Play) پستی را به اشتراک گذاشت:

بسیاری هنوز از من می‌پرسند که آیا ادامه Days Gone ساخته خواهد شد؟ در این پست اعلام می‌کنم که چرا هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

افراد مهم سونی همانند هرمن، هیچگاه طرفدار این بازی نبودند و به همین دلیل، نام آن در State of Play امروز یا هر زمان دیگری شنیده نخواهد شد.

طرفداران در بخش نظرات این پست ابراز امیدواری کرده بودند که با تاکید جف راس بر ساخته نشدن دنباله روبه‌رو شدند. پذیرفتن این موضوع برای کسانی که قدردان بازی Days Gone هستند، سخت خواهد بود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *