کارگردان فیلم Train to Busan فیلم جدیدی برای نتفلیکس می‌سازد

کارگردان فیلم بسیار موفق Train to Busan یعنی یون سانگ هو به دنبال ساخت فیلم جدیدی با همکاری سرویس آنلاین نتفلیکس است.

فیلمساز و نویسنده برنده جایزه و اهل کره جنوبی یون سانگ هو که بیشتر به خاطر ساخت فیلم بسیار موفق و تحسین شده «قطار بوسان» محصول سال ۲۰۱۶ میلادی شناخته می‌شود، به دنبال ساخت فیلمی مهیج با سرویس آنلاین نتفلیکس است، فیلمی که یکی از جدیدترین همکاری‌های آن‌ها است.

یون سانگ هو قصد دارد تا اقتباسی سینمایی بر اساس وبتون کره‌ای خودش به نام Revelations بسازد و سکان کارگردانی این اثر سینمایی را در دست خواهد داشت. این در حالی است که آلفونسو کوآرون نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و همچنین مشاور در این پروژه فعالیت خواهد داشت.

بهترین فیلم‌های کره‌ای | از oldboy تا parasite
فیلم Train to Busan

یون سانگ هو در مصاحبه خودش از همکاری با آلفونسو کوآرون در این پروژه بسیار هیجان‌زده بود و بیان کرد:

آلفونسو کوآرون که بیشتر به خاطر ساخت شاهکارهایی همچون Children of Men و Gravity شناخته می‌شود، به عنوان کارگردان روی آثار من بسیار تأثیرگذار بوده است و من واقعا از این فرصت همکاری با وی در ساخت فیلم Revelations بسیار هیجان‌زده هستم و انتظارات بسیار بالایی از این همکاری خود دارم.

به لطف فیلم «قطار بوسان»، همکاری‌های دیگر یون سانگ هو با سرویس آنلاین نتفلیکس مورد توجه مخاطبان بسیار زیادی قرار گرفتند و این همکاری‌ها نیز شامل فیلم سینمایی Jung_E و سریال Hellbound و سریال Parasyte: The Grey بوده است. در حال حاضر اطلاعات و تاریخ پخش فیلم Revelations مشخص نشده است.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *