کاراکترهایی که باید در سریال Vision Quest مارول حضور داشته باشند

دنباله سریال WandaVision یعنی سریال Vision Quest باید با حضور کاراکترهای دیگری از مارول باشد.

پس از سال‎ها شایعات درباره وجود چنین سریالی و همچنین گمانه‌زنی‌ها درباره خط داستانی یا حتی کنسل شدن آن، سرانجام به‌صورت رسمی تأیید شده که سریال Vision Quest قرار است در سال ۲۰۲۶ میلادی از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود. این سریال دنباله‌ای برای سریال برجسته و نمادین WandaVision از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود و حول محور شخصیت ویژن است و داستان سفرهای وایت ویژن پس از بازیابی خاطرات اصلی خودش را دنبال می‌کند.

سریال «سفر اکتشافی ویژن» بخشی از فاز ششم دنیای سینمایی مارول است که سومین و آخرین بخش از Multiverse Saga به شمار می‌رود و بنابراین می‌تواند بخش بسیار مهمی از خط داستانی کلی دنیای سینمایی مارول باشد. از همین رو، این امکان وجود دارد که شخصیت وایت ویژن در این سریال با چندین شخصیت آشنا روبه‌رو شود.

۱۰. آگاتا هارکنس

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

آگاتا هارکنس یک جادوگر چند صد ساله است که برای اولین بار در جریان رویدادهای سریال «وانداویژن» با واندا ماکسیموف روبه‌رو شد. آگاتا با دانستن پیشگویی‌های اسکارلت ویچ، به دنبال این بود که قدرت‌های واندا را برای خودش به سرقت ببرد اما در نهایت در زندانی که دشمنش ساخته بود، گرفتار شد.

آگاتا هارکنس با وجود شکستش در سریال «وانداویژن»، قرار است در سریال مخصوص خودش از دنیای سینمایی مارول به نام Agatha All Along حضور داشته باشد. این طور به نظر می‌رسد که دنیای سینمایی مارول به دنبال آن است تا آگاتا را در میان یک خط داستانی بسیار بزرگتر قرار بدهد و جنبه‌های تاریک‌تری از این فرنچایز را به نمایش بگذارد. حضور آگاتا در سریال «سفر اکتشافی ویژن» می‌تواند به بهتر شدن خط داستان کلی کمک کند و در عین حال، رویارویی مورد انتظار میان این جادوگر و وایت ویژن را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.

۹. واندرمن

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

در کمیک‌های مارول، شخصیت سایمون ویلیامز بازیگر معروفی است که پس از تماس با انرژی یونی، قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورد. این شخصیت در ابتدا به‌عنوان یک ابرشرور به تصویر کشیده شده بود اما در نهایت تبدیل به قهرمانی به نام واندرمن شد و در نبردهای بعدی به گروه انتقام‌جویان پیوست. دنیای سینمایی مارول قصد دارد تا شخصیت سایمون ویلیامز را در سریال مخصوص خودش تحت عنوان Wonder Man معرفی کند، سریالی که با بازی یحیی عبد المتین دوم در نقش اصلی است و از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

در کمیک‌ها، اولتران از اسکن‌های مغزی گرفته شده از واندرمن به‌عنوان الگویی برای ساخت سنتزوئید جدید خودش یعنی ویژن استفاده می‌کند. از آنجایی که قرار است ماجراجویی تازه‌ای از وایت ویژن در دنیای سینمایی مارول به نمایش گذاشته شود، اکنون زمان مناسبی برای معرفی رابطه این شخصیت با سایمون ویلیامز است، کسی که شخصیتش می‌تواند الگویی برای نسخه جدید ویژن باشد.

۸. رالف بونر

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

شخصیت رالف بونر با بازی ایوان پیترز یکی از شخصیت‌های متفاوت در سریال «وانداویژن» بود. ایوان پیترز نقش پیتر مکسیموف ملقب به کوئیک‌سیلور را در فرنچایز X-Men  بازی کرده بود و در سریال «وانداویژن» فکر می‌شد که او این نقش خودش را بازآفرینی می‌کند اما در نهایت مشخص شد که او در حقیقت بازیگری است که خودش را به جای برادر واندا جا زده است.

نقش شخصیت رالف بونر به‌عنوان برادر واندا در سریال «وانداویژن» ممکن است ناامیدکننده باشد اما ایوان پیترز سزاوار شانس دیگری در دنیای سینمایی مارول است. شایعه شده که این بازیگر قرار است در سریال Agatha All Along حضور داشته باشد اما حضور او در سریال «ویژن کوئست» بهتر است. مطمئناً شخصیت طعنه‌آمیز و سرگرم‌کننده رالف بونر در کنار شخصیت محدود وایت ویژن می‌تواند فوق‌العاده باشد و به مخاطبان شخصیت معمایی‌تری می‌دهد تا در طول سریال آن را دنبال کنند.

۷. مأمور جیمی وو

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

مأمور اف‌بی‌آی جیمی وو با اولین حضورش در فیلم Ant-Man and the Wasp به شخصیت محبوب طرفداران تبدیل شد و همین نیز سبب شد تا بسیاری از طرفداران خواهان ساخت نسخه‌ای فرعی حول محور این شخصیت با بازی رندال پارک باشند. جیمی وو در هنگام رویدادهای سریال «وانداویژن» به شدت درگیر حادثه وست‌ویو بود و به شکست تایلر هی‌وارد رهبر شرور S.W.O.R.D نیز کمک کرد.

جیمی وو به‌عنوان یک مأمور فدرال درستکار که هیچ سرنخ رهایی را به جا نمی‌گذارد، کاملاً منطقی است که پس از فرار وایت ویژن از وست‌ویو در تعقیب او باشد. سریال «سفر اکتشافی ویژن» می‌تواند داستان وو را دنبال کند که در تلاش برای دستگیری وایت ویژن است. او در این مسیر نیز می‌تواند از شخصیت‌های آشنایی همچون دکتر دارسی لوئیس با بازی کیت دنینگ کمک بگیرد.

۶. وین و ویو ویژن

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

وین و ویو ویژن فرزندان ویژن هستند که او آن‌ها را در تلاشی برای تبدیل شدن به فردی انسانی‌تر در طول رویدادهای کمیک‌های درخشان Vision ساخته تام کینگ در کمیک‌های مارول ساخته بود. وین و ویو در کنار مادرشان به نام ویرجینیا کمک می‌کنند تا ویژن حال و هوای خانوادگی را تجربه کند، چیزی که او معتقد است باعث می‌شود تا حس انسانی بیشتری داشته باشد. با این حال، آن‌ها در پایان عاطفی داستان به طرز غم‌انگیزی کشته می‌شوند.

ویژن پس از اینکه بیلی و تامی ماکسیموف را از دست داد، ممکن است سعی کند تا حفره زندگی خودش را با خانواده دیگری پر کند و همین نیز می‌تواند منجر به معرفی شخصیت‌های وین و ویو شود. سریال «ویژن کوئست» می‎‌تواند داستان ویژن را به تصویر بکشد که درست همانند واندا در سریال «وانداویژن» به دنبال آن است تا یک زندگی ساختگی برای خود و خانواده‌اش ایجاد کند. با این حال، هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

۵. تامی و بیلی ماکسیموف

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

تامی و بیلی ماکسیموف پسران دوقلو ویژن و واندا به شمار می‌روند که بخشی از وست‌ویو هکس در سریال «وانداویژن» بودند. با این حال، واندا مجبور می‌شود تا وقتی که هکس را می‌بندد و ساکنان وست‌ویو را آزاد می‌کند، با پسرانش خداحافظی کند. با این حال، درد از دست دادن خانواده‌اش باعث شد تا واندا برای پیدا کردن نسخه‌هایی از تامی و بیلی در دنیاهای دیگر، دست به کشتاری بزرگ بزند.

با وجود سرنوشت تلخ بیلی و تامی، به نظر می‌رسد که دوران حضور آن‎‌ها در دنیای سینمایی مارول به پایان نرسیده است. طرفداران کمیک می‌دانند که این دوقلو به قهرمانانی به نام اسپید و ویکان تبدیل می‌شوند که در نهایت به گروه انتقام‌جویان جوان می‌پیوندند. از آنجا که دنیای سینمایی مارول در حال زمینه‌سازی برای گروه انتقام‌جویان جوان است، سریال «سفر اکتشافی ویژن» می‌تواند مکان مناسبی برای معرفی مجدد بیلی و تامی و پیوستن آن‌ها به تیم انتقام‌جویان جوان باشد.

۴. شارون کارتر

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

شارون کارتر مأمور سابق سیا است که قبلاً با کاپیتان آمریکا رابطه داشته و در رویدادهای سریال The Falcon and the Winter Soldier آشکار شد که یک دلال ابرقدرت در بازار سیاه است. شارون کارتر که اکنون مجوز دولتی سابق خودش را بازگردانده، به کارفرمای مرموز خودش کمک می‌کند تا اسرار و فناوری‌ها را برای اهداف پلید خودشان به سرقت ببرند.

فرار وایت ویژن از وست‌ویو مطمئناً چیزی است که توجه شارون کارتر را جلب خواهد کرد. یک سنتزوئید با تکنولوژی بالا دقیقاً همان فناوری‌ای است که او و کارفرمایش می‌خواهند به آن دست پیدا کنند. شارون کارتر می‌تواند به‌عنوان شخصیت شرور در فیلم Armor Wars حضور داشته باشد و سعی کند ویژن را قبل از اینکه با انتقام‌جویان ارتباط برقرار کند، دستگیر کند.

۳. ماشین جنگی

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

شخصیت ماشین جنگی با بازی دان چیدل در عناوین اخیر دنیای سینمایی مورد توجه قرار گرفته است، به خصوص پس از اینکه در سریال Secret Invasion آشکار شد که او دستگیر شده و توسط یک اسکرول با قابلیت تغییر شکل جایگزین شده است. حالا رودی آزاد شده و بار دیگر به‌عنوان عضو کابینه رئیس جمهور و در خط مقدم جنگ با تمام گونه‌های بیگانه روی زمین فعالیت کند.

حضور شخصیت ماشین جنگی در سریال «سفر اکتشافی ویژن» می‌تواند جایگاه و موقعیت این شخصیت پس از رویدادهای سریال Secret Invasion را نشان بدهد. علاوه بر این فیلم، حضور وی در این سریال می‌تواند زمینه‌ساز داستان این شخصیت در فیلم خودش به نام فیلم Armor Wars باشد، فیلمی که در آن، رودی باید با مشکلی دسته پنجه نرم کند که در آن، فناوری‌های مهم در دست افراد شرور افتاده است.

۲. اولتران

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

شخصیت اولتران شخصیت شرور پر از تهدیدی برای انتقام‌جویان بود که در جریان رویدادهای فیلم Avengers: Age of Ultron تلاش کرد تا بشریت را از بین برد و فلز را جایگزین آن کند. این هوش مصنوعی در طول نبرد سوکوویا تقریباً در تلاش خودش موفق بود اما با قدرت قدرتمندترین قهرمانان زمین شکست خورد.

مطمئناً سریال «سفر اکتشافی ویژن» مکان بسیار خوبی برای بازگشت شخصیت اولتران به شمار می‌رود. به هر حال، اولتران کسی است که ویژن اصلی را خلق کرده است. بازگشت او راهی عالی برای گره زدن وایت ویژن به میراث ویژن اصلی است و در عین حال، شخصیت شرور ترسناکی را برای مبارزه با وایت ویژن فراهم می‌کند.

۱. واندا ماکسیموف

کاراکترهایی که باید در سریال vision quest مارول حضور داشته باشند

شخصیت واندا ماکسیموف ملقب به اسکارلت ویچ همسر ویژن و یکی از اعضای قدرتمند انتقام‌جویان است. او پس از اینکه در طول رویدادهای Avengers: Infinity War ویژن را از دست داد، غم و اندوه بسیار زیادی را پشت سر گذاشت و مجموعه‌ای از رویدادها را شروع کرد که باعث شد تا او در رویدادهای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness به زندگی خودش پایان بدهد.

با وجود مرگ ظاهری واندا، طرفداران متقاعد نشده‌اند که شخصیت واندا برای همیشه از بین رفته است. از آنجا که شخصیت وایت ویژن قرار است در سریال «سفر اکتشافی ویژن» حضور داشته باشد، زمینه برای بازگشت واندا آماده است، چه این بازگشت برای دیدار مجدد او با شوهرش باشد یا اینکه مبارزه با کسی باشد که خودش را به‌عنوان شوهرش معرفی می‌کند. در هر صورت، دیدار مجدد واندا و ویژن می‌تواند داستان بسیار جذابی برای این سریال باشد.


منبع: CBR

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *