پیکسار فرنچایزهای The Incredibles و Finding Nemo را ریبوت می‌کند

استودیو پیکسار به دنبال آن است تا ریبوتی بر اساس فرنچایزهای محبوب The Incredibles و Finding Nemo بسازد.

گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که استودیو پیکسار به دنبال آن است تا روی فرنچایزهای محبوب بیشتر کار کند و در همین راستا نیز قصد دارد تا ریبوتی بر اساس فرنچایزهایی همچون «شگفت‌انگیزان» و «در جستجوی نمو» بسازد. جدیدترین اثر از پیکسار یعنی انیمیشن سینمایی Inside Out 2 قرار است به زودی روی پرده سینماها اکران شود.

در این گزارش‌ها آمده است که این استودیو انیمیشن‌سازی مشهور در حال بررسی ریبوت یا ساخت آثاری در فرنچایزهای محبوب خودش است تا بتواند از این داستان‌های موفقیت‌آمیز و همچنین طرفداران بسیار زیاد آن‌ها نهایت استفاده را ببرد. فرنچایز «شگفت‌انگیز» و «در جستجوی نمو» نیز موفقیت‌های بسیار زیادی به همراه داشتند و طرفداران زیادی دارند.

با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در استودیو پیکسار در جریان است، مدیر عامل دیزنی یعنی باب ایگر در تلاش است تا موفقیت‌های تضمینی را برای کمپانی دیزنی و زیر مجموعه آن‌ها از جمله استودیو پیکسار به ارمغان بیاورد. در این گزارش‌های تازه همچنین آمده که استودیو پیکسار نسبت به انیمیشن «درون و بیرون ۲» اطمینان بسیار زیادی دارد و موفقیت آن را قطعی می‌داند. با این حال، این بینندگان هستند که باید در این رابطه تصمیم بگیرند.

با این حال، باید گفت که بینندگان فیلم اول آن را بسیار دوست داشتند و همین نیز قطعا باعث می‌شود تا توجه مخاطبان بسیار زیادی به انیمیشن «درون و بیرون ۲» جلب شود. این در حالی است که بازاریابی برای انیمیشن دوم به خوبی در جریان است و تریلرها توانستند مورد توجه بیننده‌های زیادی قرار بگیرند.

انیمیشن سینمایی «درون و بیرون ۲» در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *