پیش بینی فروش بالای ۲۰۰ میلیون دلار Deadpool & Wolverine

موفقیت فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine در گیشه تضمین شده است اما سوالی که پیش می‌آید این است که چقدر موفق خواهد بود؟

پیش‌بینی‌های اولیه در حال انجام و حاکی از این هستند که Deadpool & Wolverine قرار است در آخر هفته افتتاحیه خود بین ۲۰۰ تا ۲۴۰ میلیون دلار در داخل کشور درآمد کسب کند. حتی اگر تریدهای بزرگ هالیوود این رقم را گزارش کنند، آنها آن را با شک و تردید آشکار گزارش می‌کنند.

هرگز فیلمی با درجه R وجود نداشته است که ۲۰۰ میلیون دلار لفروشد، بنابراین ایده شکستن این سد توسط Deadpool & Wolverine بدون شک قابل قبول نیست. همانطور که گفته شد، Deadpool & Wolverine واقعاً با میراث فرنچایز خود رقابت می کند: اولین فیلم Deadpool (2016) هنوز هم رکورد افتتاحیه فیلم های درجه R را با ۱۳۲.۴ میلیون دلار در اکران فوریه به دست آورده است. جهش به ۲۰۰ میلیون دلار نه تنها یک رکورد برای فرنچایز ددپول و همه چیزهایی که در آن دخیل هستند (شامل رکوردهای شخصی جدید برای رایان رینولدز، هیو جکمن، و کارگردانش، شان لوی) نخواهد بود، بلکه می‌تواند نوعی بازاریابی باشد که استودیوهای مارول، دیزنی، و باب ایگر، معیاری برای بازگرداندن دنیای سینمایی مارول به موفقیتی که قبلا داشت، قبل از همه‌گیری، تعیین کرده‌اند. تریلرهای Deadpool & Wolverine به شوخی می‌گویند که سازندگان و شخصیت‌های فیلم کاملاً از میزان تبلیغات فیلم بعدی MCU آگاه هستند و این پیش بینی‌ها اعتماد به نفس را القا می‌کند. فروش بلیط فرمت پریمیوم (IMAX، ScreenX، ۴DX، و غیره) نیز بسیار قوی به نظر می‌رسد.

پیش بینی فروش بالای 200 میلیون دلار Deadpool & Wolverine

تریلر و خلاصه اولیه فیلم Deadpool & Wolverine داستان وید ویلسون (رینولدز) را که توسط TVA بازداشت شده و به ماموریتی فرستاده می‌شود را به تصویر می‌کشد. وید یک نوع ولورین از لحاظ احساسی شکست خورده را از یک جدول زمانی تاریک که در آن مردان ایکس مردند، استخدام می‌کند، و ماموریتشان آنها را به زمین بایر چند وجهی می‌برد که TVA از آن به عنوان محل تخلیه استفاده می‌کند، جایی که جانور Alioth (همانطور که در سریال لوکی دیده می شود) پرسه می‌زند. جایی در این ترکیب، کاساندرا نوا ( با بازی اما کورین)، شخصیت شرور با روابط عمیق با چارلز خاویر، و سابقه بدخواهانه در کمیک‌های مردان ایکس وجود دارد.

در فیلم Deadpool & Wolverine رایان رینولدز در نقش ددپول و هیو جکمن در نقش ولورین حضور دارند. مورنا باکارین در نقش ونسا، لزلی اوگامس در نقش ال، کاران سونی در نقش دوپیندر، راب دلینی در نقش پیتر و برایانا هیلدبرند، کوتسونا شیئوری و استفان کاپیچیچ در نقش‌های نگاسونیک تین‌ایج ورهد، یومیکو و کلاسوس دیگر بازیگران فیلم هستند‌.

فیلم ددپول و وولورین ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) راهی سینما می‌شود.

منبع: کامیک بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *