پوستر شخصیت‌های سریال The Acolyte منتشر شد

کمپانی دیزنی به انتشار پوسترهای مجموعه تلویزیونی جدید جنگ ستارگان به نام The Acolyte پرداخته که شخصیت‌های داستان را معرفی کرده است.

برخلاف آثار پیشین فرنچایز جنگ ستارگان که عموماً با شخصیت‌هایی شناخته شده و مطرح سر و کار داشتیم، کمپانی دیزنی در مجموعه تلویزیونی The Acolyte (اکلایت) به سراغ بازه زمانی کاملاً جدیدی رفته که به طبع پای شخصیت‌های ناشناخته و دیده نشده‌ای را به داستان باز می‌کند. شخصیت‌هایی که بنا نهاده شده تا حماسه تازه‌ای را در جنگ کهکشانی به تصویر کشیده و دورانی را به معرض نمایش بگذارند که نیروی شر و تاریکی تازه سر و کله‌اش پیدا شده است.

این سریال مورد انتظار وقایعی در حدود ۱۰۰ سال پیش از فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace را به تصویر کشیده و میزبان حضور شخصیت‌هایی خواهد بود که تاکنون در هیچ پروژه سینمایی و یا تلویزیونی از فرنچایز جنگ ستارگان حضور نداشته‌اند. شخصیت‌هایی که توسط بازیگرانی نظیر آماندلا استنبرگ، لی جونگ جه، منی جاسینتو، دافنه کین و چارلی بارنت نقش آفرینی شده‌ و به همین سبب نیز پوسترهای جدیدی منتشر شده که ظاهر و بیوگرافی آن‌ها را نمایش داده است.

مجموعه تلویزیونی The Acolyte هفته دیگر یعنی در تاریخ ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) از طریق سرویس دیزنی پلاس پخش خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: کولایدر

ویچ کینگ انگماراسوالد ایوریBADMAN(Sunny (Fatelessشادمن 3CodeName:666

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *