پوستر شخصیت‌های اصلی فصل دوم Arcane منتشر شد

یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های تلویزیونی امسال به انیمیشن Arcane مربوط می‌شود که رابطه خواهرانه وایولت و جینکس را به چالش خواهد کشید.

با نزدیک شدن به زمان پخش فصل دوم انیمیشن سریالی Arcane (آرکین) کمپانی نتفلیکس دست به کار شده تا پس از مدت‌ها سکوت خبری، تبلیغات پرسر و صدایی را برای جذب مخاطبین تدارک ببیند. فصل دوم یکی از تحسین شده‌ترین انیمیشن‌های سریالی تمام دوران که اقتباسی از بازی ویدیویی League of Legends بوده و با جلوه‌های بصری تماشایی و چشم نواز روایت هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی حول محور رابطه شکرآب خواهرانی به نام وایولت و جینکس را به تصویر کشیده است.

علی‌رغم آن که در فصل دوم شاهد حضور شخصیت‌های متعددی خواهیم بود که وقایع دیوانه‌واری را رقم خواهند زد اما همچنان تمرکز داستان بر روی وایولت و جینکس با صداپیشگی هیلی استاینفلد و الا پورنل می‌باشد. جینکس پس از پشت سر گذاشتن گذشته‌ای تیره و تاریک و تجربه شرایطی طاقت فرسا، روح و روانش تحت تاثیر قرار گرفته و به فردی شرور تبدیل شده است. مسئله‌ای که خواهرش را مجاب کرده تا تحت هر شرایطی او را به حالت عادی خود بازگرداند.

حال به تازگی پوسترهایی از این شخصیت‌ها منتشر شده که در اینجا می‌تواند جینکس را مشاهده نمایید. پوسترهایی که به لطف برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی منتشر شده و امید می‌رود که ویدیو و تریلرهای جدیدی را نیز از این مجموعه شاهد باشیم.

فصل دوم سریال انیمیشنی Arcane برای پخش در ماه نوامبر امسال برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

Claire.Redfieldاسوالد ایوری

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *