پوستر جدید فیلم Beetlejuice Beetlejuice منتشر شد

پوستر جدید Beetlejuice Beetlejuice شهر ویند ریور را در جستجوی تاریخش نشان می‌دهد.

بعد از چند ماه فیلم‌برداری بی سر و صدا و اعتصابات بازیگران و نویسندگان، سرانجام مابقی فیلمBeetlejuice 2 از نوامبر ساخته شده و همه چیز مجددا بی سر و صدا انجام شد اما اخیرا تیم مارکتینگ شروع به تبلیغ فیلم کرده و تیزر، تریلر، تصاویر و پوسترهایی از فیلم منتشر کرده است.

جدیدترین پوستر منتشر شده از Beelejuice شخصیت اصلی را با لباس منحصر به فردش در اتاق انتظار فیلم اول نشان می‌دهد.

شاید ۳۰ سال بعد تعداد او افزایش پیدا کند؟ شاید هیجان‌انگیزترین تصویری که از Beetlejuice Beetlejuice منتشر شد، اولین تریلرش بود که اواخر ماه مارس پخش شد. این اکران با پلات کامل و موردانتظار پیرامون بازگشت غول کثیف مایکل کیتون و جفت شدن چهره‌های آشنا با برخی از چهره‌های جدید بصورت آهنگی در پس‌زمینه، طرفداران را تحت تأثیر قرار داد. حالا طرفداران می‌توانند منتظر نگاه اجمالی دیگری به فراتر از آن باشند که امروز طی ویدیویی منتشر خواهد شد.

در خط داستانی فیلم اینگونه آمده؛

بیتل جویس بازمی‌گردد! پس از یک تراژدی غیرمنتظره خانوادگی، سه نسل از خانواده دیتز به خانه‌شان در وینتر ریور باز می‌گردند. زندگی لیدیا که هنوز توسط بیتل جویس تسخیر شده است، وقتی دختر نوجوان یاغی‌اش، آسترید، مدل مرموز شهر را در اتاق زیر شیروانی کشف می‌کند و به طور تصادفی دریچه زندگی پس از مرگ باز می‌شود، زیر و رو می‌شود. با مشکلاتی که در هر دو قلمرو ایجاد می‌شود، فقط زمان نیاز است تا زمانی که کسی نام Beetlejuice را سه بار بگوید و شیطان بدجنس بازگردد تا نام تجاری خود را آزاد کند.

کیتون تنها بازیگری نیست که به دنباله برتون بازگشته، وینونا رایدر و کاترین اوهارا به ترتیب نقش‌های لیدیا و دلیا دیتز را تکرار می‌کنند. این پروژه همچنین همکاری مجدد برتون و ستاره جوانش جنا اورتگا است که در نقش دختر لیدیا دیتز رایدر ظاهر می‌شود. اورتگا و برتون قبلاً در سریال پرطرفدار نتفلیکس، ونزدی، که قرار است برای فصل دوم بازگردد، همکاری داشته‌اند.

فیلم Beetlejuice Beetlejuice در تاریخ ۶ سپتامبر اکران خواهد شد.

پوستر جدید فیلم Beetlejuice Beetlejuice منتشر شد

منبع: کولایدر

shhپروفسور بی سواد

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *