پوستر جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شد

به تازگی پوستری از فیلم مورد انتظار و جذاب Deadpool & Wolverine منتشر شده که شخصیت‌های مختلف این اثر را نشان می‌دهد.

با نزدیک شدن به تابستان سال ۲۰۲۴ میلادی، طرفداران سرانجام می‌توانند شاهد فیلم بسیار مورد انتظار و جذاب «ددپول و ولورین» روی پرده سینماها باشند. در همین راستا نیز به تازگی پوستری برای این اثر سینمایی منتشر شده که شخصیت‌های مختلف آن را به نمایش می‌گذارد.

پوستر تازه منتشر شده از فیلم «ددپول و ولورین» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، در رویداد CCXP Mexico ارائه شده است و رایان رینولدز و هیو جکمن در نقش ددپول و ولورین را نشان می‌دهد. در این پوستر همچنین شخصیت ونسا با بازی مورنا باکارین، بلایند ال با بازی لزلی اوگامز و کلاسوس با بازی استفان کاپیچیچ دیده می‌شوند.

پوستر جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شد - گیمفا

مسئولیت ساخت و کارگردانی فیلم «ددپول و ولورین» را شاون لوی در دست دارد و در حال حاضر اطلاعات چندانی درباره داستان آن در دست نیست اما شایعات و گمانه‌زنی‌های متعددی درباره آن صورت گرفته است و تریلرهای منتشر شده برای آن نیز نوید ماجراجویی مهیجی در داخل مولتی‌ورس را می‌دهند.

فیلم «ددپول و ولورین» اولین حضور این دو شخصیت برجسته در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود و از همین رو، سطح هیجان و هایپ برای این فیلم دو چندان است. این فیلم در تاریخ ۲۶ ژوئیه سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۳)‌ روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *