پوستر تبلیغاتی فیلم Sonic The Hedgehog 3

تصویری که به تازگی از پوستر تبلیغاتی فیلم Sonic The Hedgehog 3 منتشر شده است به نبرد میان سونیک و شدو اشاره می‌کند.

از این پوستر که در رویداد Licensing Expo رونمایی شده است؛ برای اولین بار به مخاطبان نمایی کامل از چهره‌ی شدو را نشان می‌دهد. در یک طرف تصویر در این پوستر شدو قرار دارد و در طرف دیگر سونیک و دوستانش دیده می‌شوند.

sonic the hedgehog 3 poster

در سکانس پس از تیتراژ فیلم Sonic The Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲)، وجود پروژه‌ی شدو تأیید شد. شدو یکی از آزمایش‌های مرتبط با خانواده‌ی دکتر رباتنیک است که به مدت ۵۰ سال است که در یک سلول امنیتی در مکانی نامعلوم نگهداری می‌شود. این اولین حضور شخصیت شدو در سری لایواکشن سونیک خواهد بود. این شخصیت توسط هنرپیشه‌ی مشهور سینما کیانو ریوز صداگذاری خواهد شد.

شخصیت شدو برای اولین بار در بازی Sonic Adventure 2 (ماجراجویی سونیک ۲) حضور یافت. او طی یک آزمایش توسط پدربزرگ دکتر رباتنیک، یعنی جرالد رباتنیک برای کمک کردن به وی به منظور تولید دارویی برای بیماری نوه‌اش ماریا، ساخته شد.

او و ماریا خیلی زود به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل شدند؛ اما همه‌چیز از زمانی دگرگون شد که G.U.N برای متوقف کردن برنامه‌های جرالد رباتنیک وارد عمل شد. اتفاقی که منجر به دستگیری جرالد و مرگ ماریا شد. مرگ ماریا یکی از عوامل کلیدی در شخصیت‌پردازی شدو در سری بازی‌های سونیک است. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا فیلم Sonic The Hedgehog 3 نیز از روایت بازی‌ها برای شخصیت شدو به طور کامل تبعیت کند یا خیر.

فیلم Sonic The Hedgehog 3 به کارگردانی جف فاولر و بر اساس فیلمنامه‌ای از پت کیسی، جاش میلر و جان ویتینگتون در حال توسعه است. از بازیگران این اثر می‌توان به ادریس البا، جیم کری و کیانو ریوز اشاره کرد.

فیلم Sonic The Hedgehog 3 در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: اسکرین‌رنت

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *