پوسترهایی از فصل چهارم سریال The Boys منتشر شد

به تازگی پوسترهایی از فصل چهارم سریال The Boys منتشر شده که شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهند.

کمتر از ۱۰ روز دیگر تا شروع پخش فصل چهارم سریال «پسران» روی سرویس آنلاین آمازون پرایم باقی مانده و در همین راستا نیز این سرویس آنلاین اقدام به انتشار پوسترهایی تازه برای این سریال کرده است که بازیگران مختلف حاضر در این فصل را به نمایش می‌گذارند.

سرویس آنلاین آمازون پرایم تا به امروز پوسترهای جالب و جذابی از فصل چهارم بسیار مورد انتظار سریال «پسران» منتشر کرده است و این دو پوستر تازه نیز هر کدام دو شخصیت بسیار مهم در داستان این فصل را نشان می‌دهند. در یکی از این پوسترها، هیوئی با بازی جک کواد و انی ملقب به استارلایت با بازی ارین موریارتی در کنار هم دیده می‌شوند.

در پوستر دیگر منتشر شده از فصل چهارم سریال «پسران» نیز بیلی بوچر با بازی کارل اربن در کنار شخصیتی تازه حضور دارد، شخصیتی تازه که جفری دین مورگان آن را به تصویر می‌کشد. ستاره سریال «مردگان متحرک» یکی از بازیگران جدیدی است که در فصل چهارم هنرنمایی می‌کند ولی هنوز نقش او در این سریال آشکار نشده و گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی درباره آن وجود دارد.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فصل چهارم سریال «پسران» نقش‌آفرینی می‌کنند نیز می‌توان به آنتونی استار، جسی تی آشر، لاز آلونسو، چیس کرافورد، تامر کاپون، کارن فوکوهارا و کولبی مینیفی اشاره کرد. سوزان هیوارد و والوری کوری بازیگران جدید فصل چهارم سریال «پسران» هستند.

پخش فصل چهارم سریال «پسران» از تاریخ ۱۳ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳) از سرویس آنلاین آمازون پرایم شروع خواهد شد.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *