پرفروش‌ترین‌ بازی‌های ماه مه در بریتانیا؛ V Rising در صدر

عنوان اکشن نقش‌آفرینی بقا محور V Rising با ثبت عملکردی فوق‌العاده توانسته است صدر جدول فروش بازی‌های بریتانیا را در ماه مه از آن خود کند.

بازی V Rising ابتدا در ماه مه بر روی PC منتشر شد و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد و نسخه PS5 آن نیز اخیراً عرضه شده است. از سوی دیگر، در ماه گذشته میلادی مجموعاً ۱.۸۵ میلیون بازی در بریتانیا فروخته شد که نسبت به مدت مشابه کاهش ۲۱ درصدی را نشان می‌دهد.

بازی Fallout 4 که در ماه آوریل رتبه اول را از آن خود کرده بود، در ماه گذشته توانست در بین ۵ عنوان پرفروش قرار بگیرد و رتبه‌ی چهارم را از آن خود نماید. این بازی به لطف پخش سریال اقتباسی و تخفیف‌ها در ماه آوریل با استقبال بی‌سابقه‌ی بازیکنان مواجه شد.

بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut پس از انتشار بر روی PC به رتبه‌ی ششم جدول صعود کرده است. این اثر اکشن ماجراجویی جهان باز پس از Helldivers 2 دومین عرضه بزرگ پلی استیشن بر روی پلتفرم PC محسوب می‌شود. پس از گذشت دو هفته، این بازی به میزان اندکی بیش از Spider-Man: Remastered فروخته است.

ریمیک Paper Mario: The Thousand Year Door به عنوان یک بازی جدید در ماه مه برای نینتندو سوییچ منتشر شد و در رتبه‌ی هشتم جدول فروش ماهانه بریتانیا قرار گرفت. آمار فروش فیزیکی این اثر از بازی‌های Super Mario RPG و Paper Mario: The Origami King بیشتر بوده است.

در ادامه می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا در ماه مه را مشاهده کنید.

نام بازی رتبه
V Rising ۱
EA Sports FC 24 ۲
GTA 5 ۳
Fallout 4 ۴
Helldivers 2 ۵
Ghost of Tsushima: Director’s Cut ۶
Hogwarts Legacy ۷
Paper Mario: The Thousand Year Door ۸
Call of Duty: Modern Warfare 3 ۹
Cyberpunk 2077 ۱۰

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *