واکنش ناامید کننده تام هاردی به ساخت فیلم جدیدی از Mad Max

یکی از فرنچایزهای بزرگ و تاثیرگذار ژانر اکشن به Mad Max مربوط می‌شود که اخیراً اسپین‌آفی از آن به اکران در آمده و متاسفانه فروشی ناامید کننده را تجربه کرده است.

جرج میلز خالق یکی از مهمترین فرنچایزهای تاریخ سینما به نام Mad Max محسوب می‌شود که بازیگرانی نظیر مل گیبسون و تام هاردی را در فضایی پسا-آخرالزمانی قرار داده و سکانس‌های اکشن ناب و دیوانه‌واری را به تصویر کشیده که گاهاً منبع الهامی برای ساخت ده‌ها فیلم و سریال دیگر بوده است. فرنچایزی که اخیراً اسپین‌آفی تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga را با حضور نام‌های آنیا تیلور-جوی و  کریس همسورث  دریافت کرده و برخلاف نمرات قابل توجه و بازخوردهای به شدت مثبت اما در کمال تاسف با فروش ضعیفی در گیشه مواجه شده که می‌تواند آینده این فرنچایز را در خطر فراموشی قرار دهد.

این اتفاق در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز در قبال Mad Max: Fury Road تکرار شد. اثری که حتی با وجود کسب جوایز متعددی در جشنواره اسکار اما در بحث فروش ناامید کننده ظاهر شد و با هزار زور و زحمت هزینه تولید خود را جبران نمود. از آن زمان تاکنون طرفداران این فرنچایز خواستار تولید فیلم مجددی با حضور تام هاردی بوده‌اند که بحث ساخت اثری به نام Mad Max: The Wasteland را مطرح کرده است.

حال تام هاردی در طی مصاحبه با خبرگزاری فوربس به صحبت درباره فیلم Mad Max: The Wasteland پرداخته و خبری ناامید کننده را برای طرفداران اعلام کرده است. طبق سخنان این بازیگر بریتانیایی، فیلم مرتبطی با Mad Max: Fury Road ساخته نمی‌شود و یا حداقل فعلاً برنامه‌ای برای آن وجود ندارد.

گمان نمی‌کنم که چنین اتفاقی به وقوع بپیوندد.

البته که تصمیم گیرنده نهایی درباره آینده این فرنچایز خود شخص جرج میلر بوده و او بارها به ساخت دنباله و یا حتی پیش درآمدی بر Mad Max: Fury Road با محوریت مکس دیوانه و تام هاردی ابراز علاقه کرده است. با این حال شکست ۲ فیلم اخیر این فرنچایز (Furiosa: A Mad Max Saga تنها ۱۶۰ میلیون دلار در قبال بودجه ۱۶۸ میلیون دلاری‌اش فروش کرده است) در گیشه می‌تواند مانع بزرگی برای آینده آن باشد. در هر حال تام هاردی بارها اعلام کرده که در صورت خواست جرج میلر، ایفای نقش مکس را بر عهده خواهد گرفت.

باید صبر کرد و دید که عرضه نسخه دیجیتالی Furiosa: A Mad Max Saga می‌تواند شکست این فیلم پرهزینه در گیشه را جبران نماید یا خیر! شاید که معجزه‌ای رخ بدهد و جرج میلر ساخت فیلم جدید Mad Max را با حضور تام هاردی کلید بزند.

منبع: اسکرین‌رنت

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *