واکنش لیدی گاگا به ایفای نقش در فیلم Joker 2

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره لیدی گاگا سکوت خود را شکست و نسبت به ایفای نقش هارلی کوئین در فیلم Joker 2 واکنش نشان داده است.

کمتر از ۵ ماه تا زمان اکران متفاوت‌ترین فیلم از دنیای دی‌سی باقی مانده است. اثری تحت عنوان Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون مشترک) ساخته تاد فیلیپس که روایتی موزیکال را با حضور بازیگرانی نظیر واکین فینیکس و لیدی گاگا تدارک دیده است. اثری که به عنوان دنباله فیلم موفق جوکر سال ۲۰۱۹ میلادی شناخته می‌شود که نه تنها فروشی میلیاردی را به ثبت رساند، بلکه جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره اسکار را نیز برای واکین فینیکس دوست داشتنی به همراه داشت؛ موفقیتی که کار را برای دنباله آن بسیار سخت کرده است.

این دنباله روایتگر عشق جنون آمیز میان جوکر و هارلی کوئین بوده که به شکلی اتفاقی در تیمارستان آرکهام با یکدیگر آشنا شده و زمینه را برای رقم خوردن اتفاقی دیوانه‌وار و وحشتناک با درون مایه موزیکال فراهم خواهند کرد. حال پس از مدت‌ها انتظار بالاخره در جریان مصاحبه با Access Hollywood شاهد واکنش لیدی گاگا نسبت به ایفای نقش معشوقه جوکر هستیم که چگونه چنین برداشت متفاوتی از آن را به معرض نمایش خواهد گذاشت.

میدونی، هارلی کوئین اهمیت ویژه‌ای برای من داره. اون بسیار آسیب‌پذیر و در عین حال دوست داشتنیه. نسخه به نمایش در آمده از او مختص به من بوده و با لحن فیلم هم‌خوانی داره. قصد ندارم که چیزی از آن را اسپویل کنم ولی باید خودتان در سالن سینما تماشا کنید تا متوجه بشید که چه حال و هوایی داره. فیلمی که شامل موسیقی و رقص بوده و از نقش آفرینی‌های جذابی بهره برده و من عاشق کار کردن با تاد فیلیپس و واکین فینیکس هستم. تاکنون همچین چیزی را در زندگی انجام نداده بودم و نقش آفرینی کاملاً متفاوتی برایم به شمار میره که حسابی سرگرم‌کننده از آب در اومده.

لحن موزیکال این دنباله موجب نگرانی بسیاری از طرفداران دی‌سی شده و مشخص نیست که تاد فیلیپس چگونه توانسته تا روایت تیره و تاریک حول محور جنون جوکر و رابطه عاطفی با هارلی کوئین را بدین گونه به تصویر بکشد. مسئله‌ای که در صورت موفقیت و کسب نظر مثبت طرفدارانش می‌تواند حسابی پرسر و صدا ظاهر شده و یکی از بهترین اقتباس‌ها از دنیای کمیک لقب بگیرد.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر) اکران خواهد شد.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *