هدیه تولد همراه اول | کد فعال سازی + آموزش قدم به قدم تصویری

همراه اول به پاس قدردانی مشترکین خود، هدایایی به مناسبت‌های مختلف ارائه می‌کند. اگر از مشترکین این اپراتور هستید و نمی‌دانید چگونه هدیه تولد همراه اول را فعال کنیم، با ما همراه شوید.

برخلاف بانک‌ها که در زادروز مشتریانشان، تنها به یک پیام تبریک بسنده می‌کنند؛ برخی کسب‌وکارها هدایا و تخفیف‌هایی را به مناسبت این روز ارائه می‌کنند. به طور مثال همراه اول سه هدیه متنوع را برای تولد مشترکین خود در نظر گرفته است که شامل مکالمه رایگان درون شبکه، بسته اینترنت یا امتیاز باشگاه فیروزه‌ای است.

فرقی نمی‌کند سیم‌کارت اعتباری یا دائمی همراه اول داشته باشید، با هر یک از آنها می‌توانید به مناسبت زادروز خود، ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه بگیرید، بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه دریافت کنید یا ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه ای (معادل ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه + ۲۰۰ مگابایت اینترنت) بگیرید.

در ادامه با هر یک از این موارد و روش‌های فعال سازی هدیه تولد همراه اول آشنا می‌شویم.

کد هدیه تولد همراه اول

کد هدیه تولد همراه اول #۱۰* است که با شماره‌گیری آن می‌توانید هر یک از کادوهای دلخواه خود را فعال کنید.

درخواست کد هدیه تولد همراه اول
فعال‌‏سازی هدیه تولد: ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ۴۱۱#*۱۰*
فعال سازی هدیه تولد: ۲ گیگابایت اینترنت یکروزه رایگان ۴۱۲۱#*۱۰*
فعال‏سازی هدیه تولد: ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای ۴۱۳#*۱۰*
دریافت راهنما ۴۱۹#*۱۰*

در صورتی که برای دریافت این هدایا سؤال و نیاز به راهنمایی داشتید می‌توانید از کد دستوری دریافت راهنما استفاده کنید. پس از شماره‌گیری کد دستوری هر یک از این هدایا، پیامی مبنی بر اینکه «نتیجه درخواست شما با پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد»، دریافت خواهید کرد. اگر همان روز، روز تولد شما باشد (آنچه که به هنگام ثبت نام سیم‌کارت مشخص کردید) بسته مورد نظر برایتان فعال خواهد شد.

در غیر این صورت با پیغامی مبنی بر اینکه «شما مشمول طرح هدیه تولد نیستید» روبه رو خواهید شد.

استفاده از همراه من

کادو تولد همراه اول را می‌توان از طریق نسخه وب یا اپلیکیشن همراه من فعال کرد. پس از ورود به این اپ بایستی به منوی خدمات من مراجعه کنید، سپس در بخش طرح‌های تشویقی می‌توانید جایزه اختصاصی برای زادروزتان را فعال کنید.

راهنمای هدیه تولد همراه اول

جمع‌بندی و قوانین کلی

مالکین سیم‌کارت‌های دائمی دارای شرایط خاص و با بدهی معوقه یا سیم‌کارت‌های اعتباری با وضعیت قطع یک طرفه، دوطرفه و سلب امتیاز امکان دریافت این هدیه را ندارند.

همان طور که گفته شد مالکین سیم کارت های دائمی و اعتباری، باید در روز تولد خود یکی از هدایای ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه یا بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه یا ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را از طریق درگاه‌های معرفی شده انتخاب و فعال کنند.

بسته هدیه مکالمه درون شبکه یا اینترنت تا ۲۴ ساعت پس از فعال سازی توسط مشترک معتبر خواهد بود. بسته هدیه اینترنت ۲ گیگابایتی نسبت به سایر بسته‌های اینترنت دارای اولویت مصرف بوده و می‌تواند به صورت همزمان با سایر بسته‌های اینترنت نیز فعال شود.

مشترکین می‌توانند جهت استعلام وضعیت هدیه تولد همراه اول اینترنت رایگان، کد دستوری #۴۱۲۰*۱۰* را شماره‌گیری کنند.

با استفاده از امتیاز باشگاه فیروزه‌ای، امکان دریافت تمامی بسته‌های موجود در باشگاه فراهم است. همچنین امتیازات کسب شده توسط مشترک در هر سال، تا پایان سال بعد از آن قابل استفاده است و پس از آن منقضی می‌شود.

سؤالات متداول کاربران

هدیه تولد همراه اول چیست؟

این اپراتور «مکالمه رایگان»، «بسته اینترنت» و «امتیاز باشگاه فیروزه‌ای» را برای مشترکین خود در نظر گرفته است؟

هدیه تولد همراه اول را چه زمانی می‌توان فعال کرد؟

از ساعت ۱۲ بامداد روز تولد خود تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز می‌توانید هدیه خود را فعال کنید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *