نگاهی به قیمت اس دبلیو ام G01 در بازار آزاد+ جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

اس دبلیو ام G01 یکی از کراس‌اوورهای چینی مونتاژ داخل است که در مقایسه با سایر محصولات چینی، وضعیت مناسبی از نظر ظاهر، امکانات و کیفیت ساخت دارد. این خودرو طی دو دوره به بازار ایران عرضه شده است. دوره اول عرضه اس دبلیو ام G01 توسط سیف خودرو و در فاصله سال‌های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰ انجام شد. دوره دوم عرضه این خودرو نیز توسط کرمان موتور و از سال جاری آغاز شده است. ادامه عرضه این خودرو، باعث شده است تا ارزش خرید SWM G01 افزایش یابد. به همین دلیل در مطلب امروز نگاهی به قیمت اس دبلیو ام G01 در بازار داریم.

همچنین بخوانید:  KMC A5، محصول جدید کرمان‌موتور که به‌زودی در بازار خواهیم دید

همان‌طور که اندکی قبل اشاره کردیم، عرضه اس دبلیو ام G01 به بازار ایران از سال ۱۳۹۹ آغاز شد. سیف‌خودرو این کراس‌اوور را در دو مدل استاندارد و اسپرت به تولید رساند. نسخه اسپرت با پسوند F و ظاهری متفاوت، از نسخه استاندارد متمایز می‌شد. عرضه این خودرو تنها تا سال ۱۴۰۰ ادامه یافت. قیمت اس دبلیو ام G01 در سال ۱۴۰۰ معادل ۶۹۸ میلیون تومان و قیمت اس دبلیو ام G01F معادل ۷۹۸ میلیون تومان اعلام شده بود.

قیمت اس دبلیو ام G01 در بازار آزاد، اردیبهشت ۱۴۰۳:

مدل تیپ رنگ وضعیت بدنه کارکرد قیمت
۱۳۹۹ G01 خاکستری سالم ۴۰٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۳۹۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۳۹۹ G01 F سفید سالم ۷۰٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۳۹۹ G01 خاکستری سالم ۶۰٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۳۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۳۹۹ G01 F خاکستری خط و خش جزئی ۷۹٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۴۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۰ G01 سفید سالم ۱۴٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۳۹۹ G01 F مشکی سالم ۸۳٬۰۰۰ کیلومتر ۱٬۴۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

کرمان‌موتور در نمایشگاه خودرو ۱۴۰۲، اعلام کرد که تصمیم دارد تا اس دبلیو ام G01 را به‌عنوان یکی از کراس‌اوورهای مونتاژی و جدید خود به بازار عرضه کند. این خودرو اکنون با نام KMC A5 شناخته می‌شود. نسخه انتخابی کرمان‌موتور برای مونتاژ، نمونه اسپرت یا همان اس دبلیو ام G01F است. قیمت KMC A5 از سوی کرمان‌موتور، یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

با آغاز مجدد تولید KMC A5‌ توسط کرمان‌موتور و مطلوب‌بودن قیمت اس دبلیو ام G01 در بازار، می‌توان گفت که این خودرو ارزش خرید مناسبی پیدا کرده است. برای خرید اکثر نسخه‌های SMW G01، به بودجه‌ای کمتر از ۱.۵ میلیارد تومان نیاز دارید. باید اشاره کنیم که SWM G01 خودرویی منحصربه‌فرد و کمیاب محسوب می‌شود. به همین دلیل اکثر نسخه‌های موجود آن از نظر کارکرد، سلامت بدنه و همچنین مشخصات فنی در وضع مطلوبی نگهداری شده‌اند. البته به شما توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید SWM G01‌ را دارید، پیش از خرید این خودرو را به‌صورت کامل مورد بررسی و کارشناسی قرار دهید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *