نمایشگاه اینوتکس میزبان چت بات هوشمند «دانابات» بود

چت‌بات دانابات، امسال در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۴ در کنار دیگر محصولات تکنولوژی‌محور حضور خواهد داشت. دانابات، دستیار هوشمند کسب‌وکارها در حوزه پشتیبانی و خدمات مشتریان است که با پاسخ‌های هوشمندانه و لحن انسان‌گونه، کاربران را در بستر وب راهنمایی می‌کند و تعاملات میان سازمان‌ها و مشتریان را تقویت می‌نماید. 

این چت‌بات مبتنی بر هوش مصنوعی مولد، با پاسخ‌های خلاقانه و دقیق خود، کاربران را در تصمیم‌گیری و نهایی‌سازی خرید آنلاین راهنمایی می‌کند و با جلب رضایت مشتریان و جذب لید، مسیر افزایش فروش را برای کسب‌وکارها هموار می‌کند. تعامل خلاقانه بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی، پاسخگویی همزمان به چندین درخواست و همچنین قابلیت پاسخ‌دهی چندرسانه‌ای، از ویژگی‌های دانابات است. همچنین داشبورد آنالیز آماری دانابات با ذخیره و نمایش همه تعاملات طی شده میان چت‌بات و کاربر، این امکان را به مدیران می‌دهد تا فرایند پاسخگویی به مشتریان خود را مدیریت کنند. 

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس به عنوان بزرگ‌ترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در این رویداد مهم، شرکت‌های فناور و نوآور، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان حوزه فناوری گرد هم می‌آیند تا راهکارهای و دستاوردهای نوین خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در همین راستا، در روز دوم نمایشگاه (۱۹ اردیبهشت ماه) نشستی با عنوان «هوش مصنوعی و آینده کسب‌وکارها و آدم‌ها» در «ایستگاه آینده اینوتکس» سالن نوآوران پارک فناوری پردیس با حضور فعالان این حوزه برگزار خواهد شد و «صالح اسعدی» مدیرمحصول دانابات، به سخنرانی و گفتگو با اعضای نشست می‌پردازد. 

حضور دانابات، به عنوان محصول مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، در نمایشگاه اینوتکس از آن جهت اهمیت دارد که این چت‌بات هوشمند، در لبه فناوری حرکت می‌کند و با بهره‌گیری از جدید‌ترین تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، فرصتی فراهم می‌آورد تا بخش خدمات مشتریان را بیش از پیش بهبود بخشد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *