نقدها و نمرات فصل چهارم سریال The Boys

نقدهای فصل چهارم سریال The Boys محصول سرویس آنلاین آمازون پرایم منتشر شده و توانسته نمرات خوبی از منتقدان بگیرد.

سریال «پسران» یکی از سریال‌های برتر و موفق سرویس آنلاین آمازون پرایم به شمار می‌رود که در طول سه فصل گذشته خودش توانسته توجه مخاطبان بسیار زیادی را به خودش جلب کند و تحسین مخاطبان و منتقدان زیادی را به دست بیاورد و به نظر می‌رسد که فصل چهارم آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

منتقدان بر این باور هستند که فصل چهارم سریال «پسران» توانسته با رویکرد خونین خودش به جنبه‌های سیاسی نیز بپردازد و در عین حال، بازتابی از جامعه مدرن باشد و تفسیرهای اجتماعی را برای مخاطبان ارائه کند.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۳۸ نقد برای فصل چهارم سریال «پسران» منتشر شده که امتیاز ۸۱ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۶ از صد به ثبت رسیده که بر اساس ۱۶ نقد منتشر شده برای آن در این وب سایت است. در ادامه نظرات برخی منتقدان برتر جهانی را درباره این فصل از سریال مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره فصل چهارم سریال The Boys

  • راتن تومیتوز |‌ ۳۸ نقد – امتیاز ۸۱ درصد
  • متاکریتیک | ۱۶ نقد – امتیاز ۷۶ از صد
نقدها و نمرات فصل چهارم سریال The Boys - گیمفا
سریال The Boys

«۹۰/۱۰۰ Paste Magazine | منتقد: ترنت مور»

سریال «پسران» برای چندین سال است که یکی از بهترین سریال‌ها است و با ترکیب ماهرانه درام، غم، تفسیر سیاسی و سوررئالیسم توانسته جایگاه خودش را در بین بهترین سریال‌ها تثبیت کند. این سریال هر چه قدر که پیش می‌رود، داغ‌تر و مهیج‌تر می‌شود.

«۸۳/۱۰۰ IndieWire | منتقد: بن تراورز»

واقعا تأثیرگذار است که چطور سریال «پسران» توانسته در بیشتر قوس‎‌های داستانی خودش جنبه‌های دراماتیک را در تعادل نگه دارد و این در حالی است که کمدی سیاه سبب شده تا این اثر بیش از حد ساکن نباشد.

«۸۰/۱۰۰ Empire | منتقد: آمون وارمان»

جدیدترین فصل از سریال «پسران» بهترین فصل آن تا به الان است و راه‌های جدیدی برای بالا بردن سطح هیجان و درام شخصیتی معنادار پیدا می‌کند. هر جا که سریال برود، ما با کمال میل آن را دنبال می‌کنیم.

«۸۰/۱۰۰ RogerEbert | منتقد: کایا شونیاتا»

جدای از لحظات تلخ و صحنه‌های مبارزه سرگرم‌کننده، به نظر می‌رسد که این سریال سرانجام در حال بزرگ شدن است و این در حالی است که آن فوریت و زمینه‌سازی برای قسمت پایانی‌‎اش را از دست نمی‌دهد. در هر صورت، به نظر می‌رسد که وقتی این فصل از سریال به پایان برسد، جهان آن برای همیشه تغییر خواهد کرد.

«۷۰/۱۰۰ Collider | منتقد: گارت بلینی»

این فصل از سریال «پسران» بیش از هر فصل دیگری همانند زمینه‌سازی برای یک پایان احساس می‌شود، پایانی که نه تنها برای داستان هوملندر بلکه برای اتمام طبیعی، رضایت‌بخش و جذاب برای سریال است.

«۷۰IGN | منتقد: مت دوناتو»

سریال «پسران» در فصل چهارم خودش باید با مشکلاتی دست و پنجه نرم کند چراکه این فصل باید خطوط داستانی قبلی و همچنین جدید را پوشش بدهد و به همین خاطر نیز بهتر بود که فصل چهارم اندکی طولانی‌تر می‌بود.

«۶۰/۱۰۰ Variety | منتقد: آلیسون هرمان»

فصل چهارم سریال «پسران» سعی می‌کند تا به موضوعات مختلفی بپردازد و همین نیز سبب می‌شود تا این فصل نسبت به فصول قبلی تمرکز کمتری داشته باشد. این فصل از سریال نشان داد که این اثر تحت فشار قرار دارد و نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

«۵۹/۱۰۰ TV Guide | منتقد: لیوی اسکات»

برداشتن داستانی تکراری و ارائه کردن آن به عنوان ایده‌ای تازه، به مهارت بسیار بالایی نیاز دارد. این کار قبلا برای سریال «پسران» خوب جواب داده اما فصل چهارم سریال شاید ضعیف‌ترین فصل تا به الان باشد. فصل چهارم پر از مواردی است که جذابیت خودشان را از فصول قبلی از دست دادند و حالا این سریال به طور کامل تحت تأثیر مضامین نیهیلیستی خودش قرار گرفته است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *