نقدها و نمرات انیمیشن Despicable Me 4

انیمیشن Despicable Me 4 با وجود عملکرد درخشان در گیشه نتوانسته نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کند.

انیمیشن سینمایی «من نفرت‌انگیز ۴» همانطور که از عنوان آن مشخص است، چهارمین فیلم از این سری و ششمین فیلم در کل فرنچایز آن به شمار می‌رود که پس از مدت‌ها انتظار روی پرده سینماها اکران شده و ماجراجویی جدیدی از گرو و خانواده‌اش را به نمایش در آورده است.

منتقدان بر این باور هستند که انیمیشن سینمایی «من نفرت‌انگیز ۴» از سرعت بسیار خوبی برخوردار است و پر از طنزهای جالب توجه است اما این اثر سینمایی بیش از حد اشباع شده ولی در هر صورت، به اندازه کافی سرگرم‌کننده و جالب است که تجربه تماشای خوبی را برای بینندگان رقم بزند.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۱۳۲ نقد برای انیمیشن سینمایی «من نفرت‌انگیز ۴» منتشر شده که امتیاز ۵۴ از صد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۰ از صد برای این انیمیشن به ثبت رسیده که بر اساس ۳۳ نقد منتشر شده برای آن است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی درباره این انیمیشن را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره انیمیشن Despicable Me 4

  • راتن تومیتوز | ۱۳۲ نقد – امتیاز ۵۴ درصد
  • متاکریتیک | ۳۳ نقد – امتیاز ۵۰ از صد
انیمیشن despicable me 4
انیمیشن Despicable Me 4

«۷۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: لوویا گیارکی»

طرح داستانی این اثر سینمایی گاهی اوقات بیش از اندازه پر هرج و مرج و کش آمده به نظر می‌رسد اما مایک وایت که سابقه نگارش فیلم‌نامه انیمیشن Migration را نیز دارد، توانسته با اضافه کردن برخی از علاقه‌های همیشگی خودش نسبت به جنبه‌های اجتماعی ثروتمندان، روایت این اثر را ارتقا بدهد. مینیون‌ها طرح داستانی دیوانه‌کننده‌ای دارند که تبدیل به قوی‌ترین خط داستانی فیلم می‌شود و صداپیشه‌های قوی نیز باعث شدند تا این انیمیشن سینمایی همچنان جذاب باشد.

«۷۰/۱۰۰ Collider | منتقد: تانیا حسین»

انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» جذابیت خودش را می‌داند و از آن برای نقاط قوتش کمک می‌گیرد. با جزئیات سرگرم‌کننده، انیمیشن پر جنب و جوش و انرژی کمدی قوی، این اثری لذت‌بخش و سرگرم‌کننده در این فرنچایز است و لحظات سرگرم‌کننده و خنده‌دار کافی ارائه می‌کند که هم طرفداران جدید و هم قدیمی را راضی نگه می‌دارد.

«۶۳/۱۰۰ RogerEbert | منتقد: مت زولر سایتز»

انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» شاید درخشان نباشد و جوایزی کسب نکند اما اگر این فیلم‌ها را دوست دارید، مطمئنا از این فیلم جدید نیز لذت خواهید برد. لحظات خنده‌دار بسیار زیادی در این اثر سینمایی وجود دارند که برای بزرگسالان و کودکان جالب خواهند بود.

«۶۰/۱۰۰ Variety | منتقد: پیتر دبروژ»

گاهی اوقات انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» شبیه به یک اثر سینمایی احساس نمی‌شود و بیشتر شبیه مجموعه‌ای از قطعات انیمیشنی کوتاه کنار هم قرار گرفته به نظر می‌رسد.

«۶۰/۱۰۰ The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» اثری شاهکار نیست و هیچ کس به انیمیشن پنجم نیازی ندارد اما لذت نبردن از تماشای آن نیز کار دشواری است.

«۶۰/۱۰۰ Screen Rant | منتقد: ریچل لابونت»

سرعت بسیار زیاد این انیمیشن سینمایی باعث می‌شود تا در ابتدا شکاف‌های بین خطوط داستانی مختلف آن به چشم نیایند اما با کمی دقت بیشتر کاملا مشخص است که انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» چیزهای زیادی درون خودش دارد و فراموش کرده که چه چیزی باعث جذابیت این فرنچایز شده است.

«۵۰/۱۰۰ IGN | منتقد: سیدهانت ادلاکها»

انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» شبیه به یک مجموعه تکه‌های بی‌ربط است و نمایشی از مینیون‌ها به شمار می‌رود که در بین آن به گرو و خانواده‌اش پرداخته می‌شود.

«۴۰/۱۰۰ Empire | منتقد: بری لویت»

انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» فوق‌العاده به نظر می‌رسد، گرو همچنان دوست‌داشتنی است و بیننده‌های کوچکتر همچنان درگیر داستان آن می‌شوند و از آن لذت می‌برند. اما این اثر سینمایی از اشباع شدن بیش از حد داستان و فقدان داستانی جذاب رنج می‌برد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *