نحوه فروش نات کوین + معرفی ۲ بازی مشابه نات کوین برای کسب درآمد

پس از رشد بازی نات کوین (Not coin) و عرضه توکن NOT، محبوبیت بازی های تپ تو ارن یا کسب درآمد با کلیک (Tap to Earn) افزایش یافت.

بسیاری از کاربران توانستند با فروش نات کوین های خود در صرافی، درآمد خوبی دریافت کنند. 

روش فروش نات کویین به این صورت بود که کاربران باید بات توکن نات کوین یا همان ارز NOT را به ولت تون کیپر متصل میکردند و پس از آن ولت تون کیپر را به صرافی اکی اکسچنج متصل کنند تا بتوانند دارایی های خود را به صرافی منتقل کنند.

پس از تکمیل مراحل انتقال، فروش نات کوین در اوکی اکسچنج در بخش تبادل سریع امکان پذیر است.

پس از نات کوین، پروژه های کریپتویی بسیاری در بستر تلگرام معرفی شدند که راهکار جدیدی برای جذب کاربران و کسب درآمد هستند.

کاربران با استفاده از مکانیزم Tap tp Earn می توانند درآمدزایی داشته باشند.

در ادامه به معرفی جایگزین های نات کوین خواهیم پرداخت.

بهترین بازی های جایگزین های نات کوین

در بازار ارزهای دیجیتال ترندهای بسیاری برای معرفی توکن های جدید و جذب سرمایه گذاران جدید، با هدف افزایش نقدینگی معرفی میشوند.

در حال حاضر پس از بازی نات کوین، بازار ترندهای تلگرام داغ شده و پروژه های کریپتویی برای معرفی خود به تلگرام رو آورده اند.

برای آشنایی با جایگزین نات کوین در تلگرام ادامه این مقاله را از دست ندهید.

۱.بازی تپ سواپ

به طور خلاصه، بازی تپ سواپ (TapSwap) یک پروژه دیفای (DeFi) شبیه به Notcoin است. تنها تفاوت Notcoin و TapSwap این است که نات کوین بر روی بلاکچین (Blockchain) ساخته شده است در حالی که دومی روی شبکه سولانا (Solana) اجرا می شود.

اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد تیم سازنده این بازی وجود ندارد، اما این پروژه ادعا می کند که ۱۷ میلیون عضو انجمن در سراسر جهان دارد.

 با این تعداد، بازی تپ سواپ از نات کوین (NOT) با بیشترین تعداد کاربر (۶.۵ میلیون) سبقت گرفت.

گزارش های تایید نشده ای وجود دارد که نشان می دهد توکن این پروژه در ۳۰ می راه اندازی می شود. بنابراین، هنوز زمان زیادی برای استفاده و کسب درآمد وجود دارد.

تپ سواپ چگونه کار می کند؟

تپ سواپ (TapSwap) به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق تعامل با ربات تلگرام TapSwap، توکن های Taps را کسب کنند. کاربران می توانند به سادگی با ضربه زدن بر روی نماد سکه در رابط ربات تلگرام شروع به استخراج توکن های مجازی کنند.

مکانیزم استخراج سکه شبیه به NotCoin است و سکه ها با ضربه زدن روی نماد مربوطه در مرکز صفحه استخراج می شوند. 

کاربران بازی تاپ سواپ می‌توانند رتبه خود را افزایش دهند، سکه‌های بیشتری کسب کنند و بسته به میزان ضربه زدن از دیگر کاربران لیگ‌های مختلف بهتر عمل کنند.

همچنین، می‌توانید از آپشن های افزایش سرعت استفاده کنید و وظایف خاصی را برای به حداکثر رساندن درآمد سکه خود انجام دهید.

 برای به دست آوردن توکن های اضافی، می توانید سایر کاربران را دعوت کرده و پاداش دریافت نمایید.

۲. بازی کتیزن (Catizen)

رویکرد استراتژیک بازی تلگرامی کتیزن (Catizen)، با ادغام مکانیزم های کسب درآمد با دریافت رایگان توکن، نشان می دهد که توکن CATI نقش اساسی در اکوسیستم بازی خواهد کرد.

بازی تلگرامی نات کوین

در حالی که زمان دقیق عرضه رسمی و قیمت گذاری توکن هنوز اعلام نشده است، کاربران زیادی به این بازی روی آورده اند.

برآوردهای اولیه و بازخورد جامعه نشان دهنده شروع امیدوارکننده ای برای این توکن پس از ورود به بازار است.

دریافت رایگان توکن با بازی کردن: هر بازی در پلتفرم Catizen بازیکنان را به یک ماجراجویی برای دریافت رایگان توکن هدایت می کند و به آنها به خاطر مشارکت و دستاوردهایشان توکن CATI پاداش می دهد.

قرار دادن توکن و پاداش های اکوسیستم: بازیکنان می توانند با قرار دادن توکن های CATI، از طریق مکانیزم های GameFi پلتفرم، از جمله NFT های بازی جدید و دریافت رایگان توکن های اضافی، درآمد بیشتری کسب کنند.

اشتراک درآمد: دارندگان توکن $CATI از اشتراک درآمد که شامل درآمد حاصل از عرضه بازی های جدید و خریدهای درون بازی می شود، بهره مند می گردند.

کتیزن (Catizen) در فاز اول خود به موفقیت قابل توجهی دست یافت و پایگاه کاربران خود را گسترش داد.

 ۱۰ درصد از کاربران ربات بازی تبدیل به کاربران کیف پول TON و بیش از ۵۰ درصد از کاربران Web3  جزو کاربران PocketFi شدند.

 Catizen اکنون وارد مرحله دوم میشود.

 LaunchPool، بستری است که بازیکنان می‌توانند دارایی‌های درون بازی را برای کسب امتیاز به نام $wCATI به اشتراک بگذارند.

در ۲۷ آوریل در ساعت ۱۳:۰۰ UTC، بازی کتیزن ویژگی Launchpool را به‌روزرسانی کرد و به کاربران این امکان را داد که با قرار دادن سکه‌های ماهی یا گربه، $wCATI استخراج کنند.

در این توزیع، ۶۰٪ از $wCATI ایردراپ شده به بازیکنانی که گربه ها را به اشتراک می گذارند، و ۴۰٪ به کسانی که سکه های ماهی را به اشتراک می گذارند، اختصاص می یابد که در مجموع ۸۴۰ میلیون دلار wCATI در این دوره در دسترس است.

استخر سکه ماهی (۴۰%): بازیکنان بازی کاتیزن باید حداقل ۱۰۰۰ سکه ماهی برای شرکت در آن، به دست بیاورند که می تواند از طریق فعالیت هایی مانند انجام کارهای مبتدی یا دعوت از دوستان به دست آید.

استخر گربه ها (۶۰%): برای شرکت در لانچ پول، به گربه هایی با حداقل سطح ۱۱۰ نیاز دارد و سطوح بالاتر جوایز بیشتری دریافت می کنند.

جمع بندی

بازی های مبتنی بر مکانیزم کسب درآمد با ضربه زدن (Tap to Earn) که پس از موفقیت نات کوین (Notcoin) محبوب شده اند شامل بازی تپ سواپ (Tapswap) و کتیزن (Catizen) هستند.

اگر نتوانستید از فروش نات کوین درآمد کسب کنید نگران نباشید. پروژه های دیگری نیز این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا بازی کردن بتوانید درآمد داشته باشید.

بازی تپ سواپ، بر روی شبکه سولانا (SOL) اجرا می شود و کاربران با ضربه زدن توکن به دست می آورد. این توکن ها در ۳۰ می راه اندازی می شود.

بازی کتیزن، از توکن CATI برای پاداش و تسهیل تراکنش ها استفاده می کند، در فاز اول موفق بوده و در حال حاضر در فاز دوم با Launchpool برای کسب $wCATI است.

Alan Wake

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *