نتایج بسیاری از خدمات شهید رئیسی در آینده مشخص می‌شود

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان گفت: نتایج بسیاری از خدمات شهید رئیسی در آینده مشخص می‌شود.

کد خبر : ۱۶۳۵۱۹

به گزارش ایبنا، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و شهادت آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت در حسینیه امام خمینی (ره) فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: مراسم باشکوه تشییع پیکر شهدای خدمت در نقاط مختلف بیانگر عمق ارتباط مردم با خدمتگزاران خود بود.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم‌های تشییع پیکر پاک شهدای خدمت افزود: این حضور به گونه‌ای بود که حتی دشمنان نیز به عظمت آن اذعان کردند.

امام جمعه سمنان به برخی ویژگی‌های برجسته رئیس‌جمهور شهید، آیت‌الله رئیسی اشاره و تصریح کرد: شهید آیت‌الله رئیسی در پیشگاه خداوند اهل ذکر و دعا و در برابر مردم اهل تواضع و فروتنی بود.

حجت‌الاسلام مطیعی با بیان اینکه ملت ایران خدمتگزاری مخلص و فداکار را از دست داد، گفت: آنان که با این شهید والامقام هم‌نشین بوده‌اند، نقل‌های فراوانی از طاعت، بندگی، معنویت و محبت ایشان به خداوند بیان کرده‌اند.

وی با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهور به استان سمنان عنوان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی خود را خدمتگزار مردم می‌دانست و در طول ۳۳ ماه عمر دولت سیزدهم، ۴۷ سفر استانی رسمی انجام داد و به همین دلیل نیز امروز در میان مردم به “شهید خدمت” شناخته می‌شود.

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان عدالت‌گستری و مبارزه با مفاسد اقتصادی را از دیگر ویژگی‌های مهم آیت‌الله رئیسی در کشور عنوان کرد و با بیان اینکه این شهید والامقام در طول خدمت خود در همه عرصه‌ها به عدالت و مبارزه با فساد توجهی ویژه داشت گفت: این شهید والامقام با نیت خدمت صادقانه به آحاد مردم از قوه قضائیه به قوه مجریه آمد.

حجت‌الاسلام مطیعی عنوان کرد: ایجاد مجموعه‌های خادمیاری رضوی از ماندگارترین خدمات آیت‌الله رئیسی به زائران و عشاق امام هشتم بود که در مدت حضور این شهید والامقام به عنوان تولیت آستان قدس رضوی رقم خورد.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری در پیام تسلیت ایشان، “برای شهید رئیسی، صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت” عنوان کرد: ملت ایران خدمتگزاری مخلص، خدوم و فداکار را از دست داد.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه برخی از خدمات شهید رئیسی در آینده نتیجه خواهد داد افزود: وقتی کسی تمام زندگی خود را وقف مردم و رضایت خداوند می‌کند، زمینه عاقبت بخیری خود را فراهم کرده است.

حجت‌الاسلام مطیعی خدمت‌رسانی به مردم را درس اصلی “شهدای خدمت” به مسئولان و کارگزاران عنوان و خاطرنشان کرد: امروز عزیزانی را از دست داده‌ایم که خدمتگزاری به مردم را به بهترین وجه دنبال کردند و در نهایت نیز در مسیر خدمت، به ملکوت اعلی پیوستند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای عملیات “بیت‌المقدس” گفت: رزمندگان استان سمنان همچون بسیاری از عرصه‌های دفاع مقدس، نقش ارزنده و درخشانی در این عملیات داشتند.

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به یاری رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس مانند دیگر عملیات‌های دفاع مقدس بیان کرد: خداوند در این آیه شریفه می‌فرماید اگر کسانی به‌واسطه ترس از دشمن، از دین خود رویگردان شوند، خداوند عده‌ای را خواهد آورد که از دوستان خدا هستند و خدا نیز آنان را دوست دارد.

 

منبع: تسنیم

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *