مرگ یک جدای در تریلر جدید سریال The Acolyte

تازه‌ترین پروژه تلویزیونی از فرنچایز جنگ ستارگان The Acolyte نام دارد که حماسه جدید و ناشناخته‌ای را در سرویس استریم دیزنی‌پلاس به تصویر خواهد کشید.

در حالی که وضعیت پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی فرنچایز جنگ ستارگان با افت کیفیت قابل توجهی روبرو شده و ماجراجویی‌های اسکای‌واکرها نیز به اشباع رسیده، کمپانی دیزنی و استودیو لوکاس‌فیلم تصمیم گرفته تا به دوران بسیار دوری از کهشکان رفته تا با حضور شخصیت‌های کاملاً جدید، جنبه‌های متفاوت و دیده نشده‌ای از این فرنچایز را در مجموعه تلویزیونی The Acolyte (اکلایت) به تصویر بکشند. اثری که میزبان حضور بازیگرانی نظیر آماندلا استنبرگ، منی جاسینتو، دافنه کین و جودی ترنر-اسمیت بوده است.

این سریال روایت‌گر داستانی ۱۰۰ سال پیش از فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace و در دوران جمهوری اعظم بوده است که سر و کله نیروی هولناکی پیدا شده که جدای‌ها برای رویارویی با آن آمادگی نداشته و به همین منظور نیز حسابی به چالش کشیده می‌شوند. حال نیز تریلر کوتاهی از اکلایت منتشر شده که مرگ یک جدای و تبعات آن را به معرض نمایش گذاشته است.

مجموعه تلویزیونی The Acolyte با پخش همزمان ۲ قسمت در تاریخ ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) از طریق سرویس استریم دیزنی‌پلاس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: اسکرین‌رنت

Lonesome guy

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *