مدیر استودیو From Software: علاقه‌ای برای ساخت فیلم Elden Ring وجود دارد

مدیر استودیو From Software در مصاحبه تازه خودش به علاقه برای ساخت فیلم سینمایی از بازی Elden Ring اشاره کرده است.

بازی فانتزی و RPG «الدن رینگ» در دنیایی به نام The Lands Between جریان دارد، دنیایی که توسط همکاری با نویسنده سریال Game of Thrones یعنی جورج آر آر مارتین خلق شده است. این بازی محصولی از استودیو From Software است و حالا گمانه‌زنی‌هایی درباره ساخت اقتباسی سینمایی از آن وجود دارد.

بازیکنان در بازی «الدن رینگ» نقش یکی از تارنشیدها را بر عهده می‌گیرند، افرادی که سال‌ها قبل اجدادشان از سرزمین The Lands Between تبعید شدند. حالا با شکسته شدن الدن رینگ، آن‌ها این فرصت را پیدا می‌کنند که به این سرزمین بازگردند و سرزمینی که زمانی از آن تبعید شدند را فتح کنند.

مدیر استودیو From Software یعنی هیدتاکا میازاکی که مسئولیت کارگردانی بازی را نیز برعهده داشته است، در مصاحبه تازه خودش بیان کرده:

من هیچ دلیلی برای رد ساخت اقتباسی دیگری از الدن رینگ به عنوان مثال یک اثر سینمایی نمی‌بینم. اما فکر نمی‌کنم که خود من یا استودیو دانش یا توانایی لازم برای اقتباس این داستان در قالبی دیگر را داشته باشیم. بنابراین، باید شریکی قوی این مسئولیت را برعهده بگیرد. برای ایجاد این شراکت نیز ما باید اعتماد و توافق زیادی را به دست بیاوریم اما در کل، علاقه‌ای برای ساخت اقتباسی از این بازی وجود دارد.

منبع: videogameschronicle

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *