مایکروسافت هزینه خریداران نسخه‌ ویژه بازی Redfall را پس می‌دهد

در حالی که مشخص شد مسیر توسعه‌ی بازی Redfall در سال ۲۰۲۳ با تعطیلی استودیوی Arkane Austin توسط مایکروسافت به پایان رسیده است، حال اخبار تازه‌ای به گوش می‌رسد.

بازی Redfall که در ماه می‌ ۲۰۲۳ عرضه و با نقدهای منفی فراوانی روبه‌رو شد. این بازی با باگ‌های فراوان، محیطی بی‌روح و انبوهی از دشمنان عجیب با هوش مصنوعی ضعیف همراه بود. تنها چند هفته پس از انتشار آخرین به‌روزرسانی Redfall توسط استودیوی Arkane Austin پیش از تعطیلی نهایی آن، مایکروسافت تصمیم به بازپرداخت خودکار هزینه خریداران نسخه‌ی Bite Back یا ارتقاء دهنده نسخه‌ی معمولی Redfall گرفت. این موضوع به این دلیل است که محتوای وعده داده شده دیگر قابل ارائه نخواهد بود.

پس از انتشار آخرین به‌روزرسانی مهم Redfall، بازیکنان زیادی تأیید کرده‌اند که مایکروسافت به صورت خودکار هزینه خرید Bite Back Edition را برای جبران محتوایی که هرگز دریافت نمی‌کنند، به آن‌ها باز می‌گرداند. بر اساس گزارش‌های ارسالی به وبسایت Windows Central، بتسدا در حال بازپرداخت هزینه خریداران است، اما مسیر دریافت کمی دشوارتر به نظر می‌رسد.

گرچه تعداد زیادی از بازیکنان، Redfall را از دست نخواهند داد، اما تعطیلی استودیو به این شکل، تأسف‌بار است. لازم به ذکر است که پیش از تعطیلی، استودیوی Arkane Austin یک حالت تک‌نفره‌ی آفلاین به بازی اضافه کرد. این حالت دیگر نیازی به اتصال همیشگی به اینترنت ندارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا حتی پس از تعطیلی کامل استودیو و خاموش شدن سرورهای بازی، همچنان به تجربه‌ی Redfall بپردازند.

هالک ایرانی (نه به فن بوی بچه سال)

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *