لیست قیمت محصولات کرمان موتور منتشر شد [تیر ۱۴۰۳]

کرمان‌موتور برای تیرماه ۱۴۰۳، جدول قیمت محصولاتش را منتشر کرد. در لیست قیمت محصولات کرمان موتور، هشت محصول حضور دارند. این خودروها محصولات مونتاژی این شرکت هستند. غیر از KMC A5 که درواقع SWM G01F است، باقی محصولات مونتاژی کرمان موتور را خودروهای مختلف جک (JAC) تشکیل می‌دهند.

لیست قیمت محصولات کرمان موتور، تیرماه ۱۴۰۳:

خودرو قیمت
KMC X5 ۱.۳۸۷.۶۰۰.۰۰۰
KMC T9 ۱.۹۷۹.۴۰۰.۰۰۰
KMC J7 ۱.۳۴۲.۳۰۰.۰۰۰
JAC S5 ۱.۲۴۶.۰۰۰.۰۰۰
JAC S3 ۹۱۰.۴۵۰.۰۰۰
JAC J4 ۷۹۱.۴۰۰.۰۰۰
KMC T8 ۱.۶۹۷.۰۰۰.۰۰۰
KMC A5 ۱.۲۸۶.۵۰۰.۰۰۰

مطابق جدول بالا، گران‌ترین محصول کرمان‌ موتور درحال‌حاضر پیکاپ جک T9 است که البته با نام KMC T9 شناخته می‌شود. این پیکاپ جدیدترین محصول کرمان‌موتور نیز به شمار می‌آید که فروش آن اخیراً آغاز شده است. KMC T9 پیکاپ جدید کرمان‌موتور به شمار می‌آید که با نام جک T9‌ یا جک هانتر در بازار چین شناخته می‌شود. این خودرو نسبت به KMC T8 ابعاد بزرگ‌تری دارد و از آپشن‌های بیشتری نیز برخوردار است. وجه تمایز KMC T9 در مقایسه با KMC T8، گیربکس اتوماتیک این خودرو است. ازاین‌رو می‌توان گفت که KMC T9 رقیب مستقیم خودروهایی نظیر کلوت اتوماتیک و فوتون تونلند اتوماتیک ایران‌خودرو دیزل محسوب می‌شود. هم‌اکنون قیمت KMC T9 در مقایسه با رقبای خود کمتر است که همین مسئله می‌تواند باعث جذابیت این پیکاپ تازه‌وارد و اتوماتیک برای مصرف‌کننده ایرانی شود.

در سوی مقابل ارزان‌ترین محصول کرمان موتور، سدان اقتصادی جک J4 است. این خودرو با قیمتی کمتر از ۸۰۰ میلیون تومان توسط این شرکت به فروش می‌رسد. قیمت جک J4 در بازار آزاد نیز تفاوت چندانی با نرخ کارخانه ندارد. این خودرو در بازار آزاد با قیمت ۸۰۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. جک J4 از موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی به همراه گیربکس CVT‌ استفاده می‌کند. این خودرو بازمانده گروه سدان‌های اقتصادی چینی است. این گروه زمانی شامل آریو اتوماتیک، جیلی GC6، برلیانس H230 و H330 به همراه آریزو ۵ اتوماتیک با موتور تنفس طبیعی می‌شد که اکنون تمامی آن‌ها از خط تولید خارج شده‌اند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *