قیمت وی جی وی U75 پلاس در روسیه مشخص شد

وی جی وی U75 پلاس یکی از محصولات جدید بازار ایران است که توسط شرکت ایلیاموتور عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود تا وی جی وی U75 پلاس به صورت وارداتی در ایران به فروش برسد اما اکنون اخباری مبنی بر مونتاژ این خودرو در ایران به گوش می‌رسد. در همین حال، قیمت وی جی وی U75 پلاس برای مشتریان روس نیز مشخص شده است.

نکته جالب در خصوص قیمت وی جی وی U75 پلاس برای روس‌ها، عدم عرضه این خودرو است. به عبارتی قیمت خودرو مشخص شده است اما هنوز خبری از عرضه آن نیست. پیش از این نمایندگان VGV‌ در روسیه اعلام کرده بودند فروش کراس‌اوورهای این شرکت از ماه ژوئن آغاز خواهد شد. همچنین علاوه بر وی جی وی U75 پلاس، مدل دیگر این خودرو یعنی وی جی وی U70 پلاس نیز در روسیه عرضه خواهد شد که ما در ایران شاهد آن نیستیم.

قیمت وی جی وی U75 پلاس در روسیه چقدر است؟

نسخه‌های عرضه شده از وی جی وی U75 پلاس در روسیه ساخت چین نیستند،‌ بلکه در کارخانه VGV‌ واقع در بلاروس مونتاژ شده‌اند. قیمت پایه VGV U70 Pro از ۲،۰۹۹،۹۰۰ روبل (۱,۴۸۴,۶۲۹,۳۰۰ تومان) آغاز خواهد شد. قیمت VGV U75 Plus نیز از ۲۷۴۹۹۰۰ روبل (۱,۹۴۴,۱۷۹,۳۰۰) آغاز می‌شود.

پلتفرم و اکثر قطعات فنی وی جی وی U70 پرو و وی جی وی U75 پلاس با یکدیگر مشترک هستند. با این حال VGV U75 Plus ظاهری با جزئیات بیشتر و تجهیزات فنی بهتری دارد. به عنوان مثال سیستم تعلیق وی جی وی U75 پلاس در عقب از نوع مولتی‌لینک یا چنداتصاله است. نسخه‌های بلاروسی و روسی وی جی وی U75 پلاس همانند نسخه ایرانی، به موتور دولیتری توربوشارژر مجهز هستند. این موتور در نسخه روسی ۱۹۹ اسب‌بخار قدرت و ۳۸۰ نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند.

شتاب صفرتاصد وی جی وی U75 پلاس ۸.۲ ثانیه اعلام شده است. مصرف سوخت ترکیبی این کراس‌اوور نیز ۸.۹ لیتر به ازای صد کیلومتر پیمایش خواهد بود. این خودرو در قالب سه تیپ پایه، میانی و فول آپشن به دست روس‌ها خواهد رسید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *