قیمت اطلس در بازار آزاد چقدر است؟ + جدول تیر ۱۴۰۳

سایپا اطلس محصول جدید شرکت خودروسازی سایپا در بخش خودروهای اقتصادی به شمار می‌آید. در مطلب امروز از دیجیاتو، نگاهی به قیمت اطلس در بازار آزاد داریم. قیمت خودروهای اقتصادی سایپا به‌طور معمول فاصله اندکی با نرخ آن‌ها در بازار آزاد دارد. ازاین‌رو بسیاری از متقاضیان می‌توانند بدون دردسر، یک کوییک، اطلس یا ساینا را با قیمت مطلوب از بازار آزاد خریداری کنند. البته باید یادآوری‌ کنیم که منظور ما از قیمت مطلوب، نرخ مناسب در زمان فعلی است. بازار خودرو قطعاً با نقطه آرامش و تعادل فاصله زیادی دارد.

برای خرید سایپا اطلس از بازار آزاد،‌ چقدر باید هزینه کنیم؟

با ورود به پلتفرم‌های انتشار آگهی فروش خودرو، می‌توانید محدوده‌ای قابل قبول از قیمت اطلس را مشاهده کنید. قیمت اطلس از سوی سایپا حدود ۴۱۲ میلیون تومان اعلام شده است. بااین‌حال برای خرید این خودرو از بازار آزاد،‌ باید حدود ۱۰۰ میلیون تومان بیشتر هزینه کنید.

البته قیمت‌ها کاملاً سلیقه‌ای اعلام می‌شوند. یک فروشنده اطلس خود را به قیمت ۵۱۳ میلیون تومان می‌فروشد، درحالی‌که فروشنده دیگری قیمت ۵۵۰ میلیون تومان را مطالبه کرده است. نکته منفی در مورد اطلس‌های موجود در بازار آزاد، عدم تنوع رنگ آن‌ها است. اکثر مالکان اطلس خود را به رنگ سفید سفارش داده‌اند، حال آن‌که سایپا این خودرو را با تنوع قابل‌قبولی از رنگ‌ها به فروش می‌رساند. بنابراین اگر قصد خرید اطلس با رنگی غیرسفید را دارید، باید زمان بیشتری را برای جستجو و یافتن گزینه مطلوب اختصاص دهید. البته ممکن است فروشنده نیز قیمت بیشتری را برای رنگ متفاوت طلب کند.

قیمت اطلس در بازار آزاد، تیر ۱۴۰۳:

مدل رنگ وضعیت بدنه کارکرد قیمت
۱۴۰۳ سفید سالم صفرکیلومتر ۵۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۳ نقره‌ای سالم صفرکیلومتر ۵۱۳٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۳ سفید سالم صفرکیلومتر ۵۰۷٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۳ سفید سالم صفرکیلومتر ۵۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۲ نقره‌ای سالم ۷٬۰۰۰ کیلومتر ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۳ مشکی سالم صفرکیلومتر ۶۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۴۰۳ مشکی سالم صفرکیلومتر ۵۳۷٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *