قیمت اشکودا سوپرب برای مشتریان نهایی مشخص شد [خرداد ۱۴۰۳]

شرکت پارس ساتر هوشمند با ارسال فراخوان واریز برای مشتریانش، قیمت اشکودا سوپرب را به آن‌ها اعلام کرد. قیمت نهایی این خودرو حدود دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است. متقاضیان اشکودا سوپرب تا ۲۴ خردادماه ۱۴۰۳ فرصت دارند نسبت به پرداخت نهایی اقدام کنند. درصورت عدم پرداخت، خرید مشتری لغو می‌شود. قیمت فروش قطعی اشکودا سوپرب در مبادی ورودی ۲,۲۲۴,۲۴۰,۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود. اکنون پس از اضافه‌شدن مالیات و سود فروشنده، بهای این خودرو به ۲.۸ میلیارد تومان رسیده است.

قیمت اشکودا سوپرب، خرداد ۱۴۰۳:

خودرو شرکت واردکننده قیمت
اشکودا سوپرب پارس ساتر هوشمند ۲,۷۹۹,۸۱۵,۰۰۰ تومان

نسخه‌های وارداتی از اشکودا سوپرب به ایران، متعلق به نسل سوم این خودرو هستند که در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۵ رونمایی شد. تولید این نسل تا سال فعلی ادامه یافت اما از سال ۲۰۲۳، نسل سوم اشکودا سوپرب نیز روی خط تولید قرار گرفته است.

نسل سوم اشکودا سوپرب به موتور ۱.۴ لیتری چهارسیلندر خطی توربوشارژر مجهز است. این پیشرانه حداکثر ۱۵۰ اسب‌بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو را در این خودرو برعهده دارد. شتاب صفر تا صد اشکودا سوپرب به‌صورت رسمی ۹.۷ ثانیه اعلام شده است. به نظر می‌رسد پیشرانه مورد استفاده در اشکودا سوپرب، با پیشرانه نصب‌شده روی جتا VS5 و جتا VS7 مشترک است.

نمایشگر لمسی ۹.۲ اینچی مولتی‌مدیا، سیستم ناوبری، سنسور تشخیص خواب‌آلودگی، دی‌لایت، سنسور نور و باران، تهویه اتوماتیک دوگانه، سنسورهای پارک جلو و عقب، آینه‌های جانبی تاشو برقی، کروز کنترل، حسگر فشار باد تایرها، اتوپارک، دستیار رانندگی، ورود و استارت بدون کلید، سانروف، تنظیم برقی صندلی راننده و کیسه‌های هوای جلو و پرده‌ای امکانات مهم اشکودا سوپرب را تشکیل می‌دهند. اشکودا سوپرب با داشتن طول ۴,۸۶۱ و عرض ۱,۸۶۴ و ارتفاع ۱,۴۶۸ میلی‌متر و فاصله محوری ۲,۸۴۱ میلی‌متر، یک سدان متوسط و تا حدودی بزرگ است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *