فن آرتی از سریال لایو اکشن Spider-Man Noir منتشر شد

سریال لایو اکشن Spider-Man Noir با هنرنمایی نیکلاس کیج در نقش اصلی است و بخشی از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی سونی محسوب می‌شود.

نیکلاس کیج صداپیشه نقش مرد عنکبوتی نوآر در انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse محصول سال ۲۰۱۸ میلادی بود و در دنباله آن نیز یعنی فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse بار دیگر صداپیشگی شخصیت مرد عنکبوتی نوآر را برعهده داشته بود.

در حالی که نیکلاس کیج قرار است در انیمیشن بعدی این مجموعه نیز صداپیشگی این شخصیت را برعهده داشته باشد اما کمپانی سونی به دنبال آن است تا اقتباسی لایو اکشن از این شخصیت بسازد و در همین راستا نیز خود نیکلاس کیج را برای نقش‌آفرینی در این نقش به خدمت گرفته است.

اتفاقات سریال لایو اکشن «مرد عنکبوتی نوآر» در خارج از دنیای سینمایی مارول و در دنیای سینمایی مرد عنکبوتی سونی جریان دارد و در حال حاضر جزئیات چندانی از این پروژه آشکار نشده است. با این حال، هیجان و هایپ برای این پروژه بسیار زیاد است چراکه این اثر برای اولین بار مرد عنکبوتی لایو اکشنی را در دنیای سینمایی مرد عنکبوتی سونی به نمایش در می‌آورد.

انتظار می‌رود که این سریال لایو اکشن برداشتی تیره نسبت به ماجراجویی‌های دلنشین و جالب مرد عنکبوتی داشته باشد. همین موضوع نیز در فن آرت تازه منتشر شده از سوی MJD Artworks برای این سریال لایو اکشن به چشم می‌خورد.

سریال لایو اکشن spider man noir

منبع: screenrant

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *