فصل سوم سریال The Bear رکوردشکنی کرد

سومین فصل از سریال برجسته و تحسین شده The Bear در سرویس آنلاین هولو موفق به رکوردشکنی شده است.

کمپانی دیزنی به تازگی اعلام کرده که افتتاحیه فصل سوم سریال «بر» توانسته بیش از ۵ میلیون بیننده را به خودش جلب کند و همین نیز رکوردی بی‌نظیر محسوب می‌شود. این سریال در چهار روز ابتدایی پخشش ۵٫۴ میلیون بازدید داشته که آن را به پربیننده‌ترین سریال داستانی در تاریخ سرویس آنلاین هولو تبدیل می‌کند.

این سریال همچنین سومین شروع بزرگ در تاریخ سرویس آنلاین هولو در بین تمام آثار را به دست آورده و همچنین بزرگترین شروع برای سریالی تولید شده توسط اف ایکس است. این سریال تحسین شده و موفق توانسته همچنان به رشد خودش ادامه بدهد و به گفته دیزنی، فصل سوم ۲۴ درصد بیننده بیشتری نسبت به فصل دوم جذب کرده است.

این در حالی است که فصل دوم سریالی «بر» حدود ۷۰ درصد بیننده بیشتری نسبت به فصل اول داشته است و همین نیز نشان می‌دهد که فصل سوم سریال تقریبا دو برابر نسبت به فصل اول بیننده داشته است که رشد فوق‌العاده این سریال در طول این سه فصل را برجسته می‌کند.

سریال «بر» نه تنها توانسته بیننده‌های بسیار زیادی را جذب خودش کند بلکه در شبکه‌های اجتماعی توسط مخاطبان زیادی تحسین شده و این در حالی است که بازیگران آن نیز به موفقیت زیادی دست پیدا کردند و در پروژه‌های مختلف برای ایفای نقش‌های برجسته و بزرگ به خدمت گرفته شدند.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *