طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]

ایران‌خودرو طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. براساس این طرح، متقاضیان خرید گروه دنا پلاس با اولویت تابستان ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه، می‌توانند به‌جای خودرو انتخابی خود تارا اتوماتیک را تحویل بگیرند. ایران‌خودرو برای متقاضیان خرید دنا پلاس با اولویت تابستان ۱۴۰۳، پیامک اطلاع‌رسانی را ارسال کرده است. پس از ارسال پیامک اطلاع‌رسانی برای متقاضیان در تاریخ ۲۶ خرداد، بخشنامه زیر فعال شده است. متقاضیان به مدت ۱۰ روز فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به آدرس esale.ikco.ir، نسبت به تکمیل وجه و قطعی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.

طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک، خرداد ۱۴۰۳:

خودرو ثبت نامی اولویت خودرو قابل ارائه نوع فروش موعد تحویل مبلغ قابل واریز
گروه دنا پلاس تابستان ۱۴۰۳ تارا اتوماتیک پیش فروش دی ۱۴۰۳ ۳,۴۴۹,۵۴۹,۰۰۰
بهمن ۱۴۰۳ ۳,۱۰۱,۸۹۴,۰۰۰

درحال‌حاضر قیمت تارا اتوماتیک V4 از سوی ایران‌خودرو، معادل ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان اعلام شده است. البته بهای این خودرو در بازار آزاد بیشتر است و برای خرید آن از بازار آزاد، باید حدود یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان هزینه کنید. بنابراین با خرید تارا اتوماتیک از ایران‌خودرو، صاحب سودی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان خواهید شد.

در سوی مقابل دنا پلاس نیز خودرویی محبوب و پرفروش است. بازار خرید و فروش دنا پلاس نسبت به تارا از رونق بیشتری برخوردار است. همین موضوع ممکن است باعث شود تا متقاضیان خرید دنا پلاس، از طرح تبدیل ایران‌خودرو استقبال به عمل نیاورند. البته به‌دلیل شرایط خاص بازار خودرو در کشور، برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند تا هرچه سریع‌تر اتومبیل خود را سریع‌تر تحویل بگیرند. بنابراین این گروه از مشتریان از طرح‌های ایران‌خودرو استقبال می‌کنند. اختلاف قیمت قابل‌توجه خودروها همچنان در بازار و کارخانه قابل‌توجه است. همچنین عرضه محدود و قطره‌چکانی خودرو به بازار، هرگونه تردید در مورد صبر برای تحویل خودرو جایگزین را خنثی می‌کند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *