صحبت‌های جوزف کوئین پیرامون فیلم Fantastic Four

یکی از مهمترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول Fantastic Four نام دارد که یکی از بازیگرانش به صحبت درباره آن پرداخته است.

در حالی که مدت زمان کمی باقی مانده تا پای ناجی دنیای سینمایی مارول یعنی ددپول ۳ به سالن‌های سینما باز شود اما در عین حال یکی از مهمترین فیلم‌های این فرنچایز به Fantastic Four مربوط می‌شود که یکی از گروه‌های ابرقهرمانی نمادین دنیای کمیک را با نقش آفرینی بازیگرانی نظیر پدرو پاسکال، ونسا کربی، جوزف کوئین و ابن مارس به معرض نمایش خواهد گذاشت. اثری که آغاز پروسه فیلم‌برداری آن برای روزهای پایانی ماه ژوئیه برنامه ریزی شده است.

علی‌رغم این که اطلاعات چندانی از این فیلم در دسترس نمی‌باشد اما بازیگر ۳۰ ساله بریتانیایی جوزف کوئین که ایفای نقش مرد آتشین را بر عهده دارد، فیلم‌نامه نوشته شده توسط کریگ کایل را مورد ستایش قرار داده است. نویسنده‌ای که تجربه نگارش داستان‌های Thor: Ragnarok و Thunderbolts را نیز داشته است.

تجربه شگفت انگیزی به شمار می‌رود. ما گروه فوق العاده‌ای داریم که شامل پدرو پاسکال، ونسا کربی و ابن مارس می‌شود و من بسیار هیجان‌زده هستم. بدیهیست که استرس داشته باشیم و آماده هستیم تا کار را شروع کنیم. فیلم‌نامه فوق العاده‌ای داریم.

او در عین حال کارگردان این پروژه سینمایی جاه‌طلبانه یعنی مت شکمن را ستایش کرد و اعلام کرد که کار آن‌ها به زودی با تمام توان آغاز خواهد شد. اثری که برای نخستین‌بار پای دکتر دووم را به دنیای سینمایی مارول باز کرده و زمینه را برای رقم خوردن فیلم‌های جدید انتقام‌جویان هموار خواهد کرد.

فیلم Fantastic Four برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئیه سال ۲۰۲۵ (۳ مرداد ۱۴۰۴) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *