شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای شش سرعته اعلام شد [تیر ۱۴۰۳]

ایران‌خودرو با انتشار بخشنامه جدیدی، شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای با گیربکس شش‌سرعته را برای تیرماه ۱۴۰۳ اعلام کرد. براساس بخشنامه ایران‌خودرو، دنا پلاس دنده‌ای با موعد تحویل بهمن و اسفند سال جاری به متقاضیان عرضه شده است.

متقاضیان خرید دنا پلاس شش‌سرعته دنده‌ای با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۳ در قالب سامانه یکپارچه، می‌توانند از این شرایط استفاده کنند. ایران‌خودرو به متقاضیان ۱۰ روز فرصت داده است با تکمیل وجه، ثبت‌نامشان را قطعی کنند. مشتریان برای تکمیل وجه نیز باید به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو مراجعه کنند. ایران‌خودرو برای متقاضیان خرید دنا پلاس دنده‌ای پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است. پس از ارسال پیامک، این بخشنامه روی سایت ایران‌خودرو فعال شده است.

شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای، تیر ۱۴۰۳:

خودرو رنگ‌های موجود تحویل بهمن ۱۴۰۳ تحویل اسفند ۱۴۰۳
دناپلاس EF7P شش سرعته سفید، مشکی، نقره‌ای تیتانیوم، خاکستری، نقره‌ای متالیک پیش‌پرداخت: ۲,۷۹۱,۷۲۵,۰۰۰ پیش‌پرداخت: ۲,۵۱۲,۵۵۲,۰۰۰

دنا پلاس دنده‌ای شش‌سرعته، تیپ جدید این خودرو است و می‌توان گفت جایگزین دنا بورسی شده است. اصطلاح دنا پلاس بورسی برای نسخه‌های خاصی از دنا به کار می‌رود که طی سال ۱۴۰۱، در بورس کالا عرضه شدند. این خودروها رینگ آلیاژی نداشتند و چند آپشن دیگر نیز از روی آن‌ها حذف شده بود.

درحال‌حاضر، دنا پلاس دنده‌ای شش‌سرعته تیپ پایه خانواده محصولات دنا پلاس به شمار می‌رود. قیمت این خودرو ۵۵۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان اعلام شده است. البته این نرخ رسمی کارخانه است. برای خرید دنا پلاس دنده‌ای از بازار آزاد باید ۸۲۰ میلیون تومان کنار بگذارید.

گیربکس شش دنده به‌کاررفته در دنا پلاس نخستین‌ بار روی رانا پلاس پانوراما نصب شد. پس از مشاهده بازخورد مثبت مشتریان، ایران‌خودرو این گیربکس را روی محصولات دیگری، ازجمله تارا و دنا پلاس، نیز نصب کرده است. استفاده از این گیربکس هنگام حرکت در سرعت‌ بالا دور موتور را کاهش می‌دهد. کاهش دور موتور، باعث کاهش استهلاک پیشرانه و همچنین صرفه‌جویی در مصرف سوخت می‌شود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *