شرایط فروش کوییک GXR-L اعلام شد [تیر ۱۴۰۳]

شرکت سایپا شرایط فروش کوییک GXR-L را به روش فوق‌العاده اعلام کرد. بخشنامه فروش سایپا برای مشتریان جدید این شرکت در دسترس خواهد بود. متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح جوانی جمعیت قادر به ثبت‌نام کوییک GXR-L هستند.

جزئیات شرایط فروش کوییک GXR-L

شرایط فروش کوییک GXR-L از روز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه آغاز می‌شود. متقاضیان برای ثبت‌نام این خودرو، باید به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com مراجعه کنند. ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا مستلزم آن است که متقاضیان پیش از این اقدام به دریافت نام کاربری و رمز عبور کرده باشند.

بخشنامه فروش کوییک GXR-L از نوع فوق‌العاده است. بنابراین تمامی وجه خودرو در یک مرحله از متقاضی دریافت خواهد شد. قیمت کوییک GXR-L از سوی سایپا ۳۷۹ میلیون تومان اعلام شده است. خودروها نیز در طی ۹۰ روز کاری به متقاضیان تحویل داده خواهند شد. قیمت کوییک GXR-L در بازار آزاد معادل ۴۳۲ میلیون تومان است. بنابراین می‌توان گفت که خرید این خودرو سود چندانی برای سرمایه‌گذاران ندارد و بهتر است تا مصرف‌کنندگان واقعی نسبت به خرید کوییک GXR-L اقدام کنند.

نگاهی به کوییک GXR-L

کوییک GXR-L در واقع نسخه‌ای از کوییک GXR به حساب می‌آید. ظاهر این خودرو با کوییک S‌ تیپ R مشابهت کامل دارد و تنها راه شناسایی آن، بررسی نام‌های چسبانده شده روی درب پنجم خودرو است. کوییک GXR-L در واقع همان کوییک GX-L است که بدنه‌ای دو رنگ دارد.

کوییک GXR-L به نسخه بهینه پیشرانه M15 مجهز شده است که سایپا آن را M15 GSI می‌نامد. دلیل نام‌گذاری این پیشرانه، اضافه شدن سیستم راهنمای تعویض دنده یا GSI‌ به این خودرو است. البته این پیشرانه به سیستم زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها نیز مجهز شده است. حداکثر راندمان موتور M15 GSI برابر ۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس پنج سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو را بر عهده دارد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *