شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]

سایپا شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان را در خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. در بخشنامه فروش این شرکت، وانت نیسان تک‌سوز آپشنال نقدی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بخشنامه فروش وانت نیسان از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

این بخشنامه فروش دو نکته جالب دارد. نکته جالب اول ارائه وانت نیسان در رنگ سفید است. انتظار داریم مخاطبان از وانت نیسان سفیدرنگ استقبال کمتری بکنند؛ بنابراین ثبت‌نام وانت نیسان در رنگ سفید با موفقیت بیشتری برای مصرف‌کنندگان واقعی همراه خواهد بود.

نکته دوم این بخشنامه فروش عرضه وانت نیسان با مدل سال قبل است. نسخه‌های وانت نیسان عرضه‌شده در این بخشنامه مدل ۱۴۰۲ هستند؛ بنابراین سایپا برای متقاضیان تخفیف ۴ درصدی قیمت پایه را در نظر گرفته است. اگر به‌ خاطر داشته باشید، سایپا سال گذشته شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید را نیز اجرا کرده بود. به نظر می‌رسد خودروهایی که از شرایط فروش سال قبل بدون متقاضی باقی مانده‌اند، اکنون در قالب شرایط فروش عید قربان به متقاضیان عرضه شده‌اند.

شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان، خرداد ۱۴۰۳:

خودرو قیمت تخفیف افت مدل رنگ مدل موعد تحویل
نیسان تک‌سوز آپشنال SVD ۵,۶۰۲,۳۲۰,۰۰۰ معادل ۴ درصد قیمت پایه خودرو آبی ۱۴۰۲ فوری
سفید

وانت نیسان در ایران خودرویی دیرپا است و بایستی سال‌ها پیش از خط تولید خارج می‌شد. این خودرو هیچ‌کدام از پارامترهای خودروهای امروزی، مانند مصرف سوخت اقتصادی، راندمان مناسب،‌ راحتی و ایمنی، را در اختیار راننده نمی‌گذارد. بااین‌حال به‌دلیل محدودیت‌های بازار ایران و هزینه نگهداری کمتر نسبت به خودروهای مشابه، همچنان مشتریان به خرید آن علاقه نشان می‌دهند. بهمن موتور اخیراً در نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۳ یک کامیونت کوچک را معرفی کرد که می‌تواند جایگزین مناسبی برای وانت نیسان شناخته شود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *