شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا، فرانکس، بالنو و سیاز اعلام شد [تیر ۱۴۰۳]

شرکت راساموتور خاورمیانه واردکننده خودروهای سوزوکی به ایران، شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا و سه مدل دیگر را برای تیرماه ۱۴۰۳ اعلام کرد. درحال‌حاضر تنها متقاضیان خرید خودروهای وارداتی در قالب سامانه یکپارچه می‌توانند این خودرو را انتخاب کنند و بخرند. برای خرید خودروهای سوزوکی، لازم است در سامانه یکپارچه، یک یا چند مورد از خودروهای سوزوکی را انتخاب کنید. سپس می‌توانید به سایت راساموتور مراجعه کرده و با تکمیل وجه، ثبت‌نام خودتان را قطعی کنید.

قیمت‌های اعلام‌شده در شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا علی‌الحساب است؛ بنابراین موارد همچون هزینه پلاک‌ و شماره‌گذاری، بیمه، مالیات بر ارزش‌افزوده، کرایه حمل و موارد دیگر به این قیمت افزوده می‌شود. در مرحله ثبت‌نام اولیه، لازم است نیمی از مبلغ را به‌جای قیمت خودرو به راساموتور بدهید. موعد تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است. در زمان صدور دعوت‌نامه و تحویل خودرو، قیمت نهایی خودروها نیز مشخص خواهد شد. شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا، سیاز، بالنو و فرانکس سود مشارکت و انصراف ندارند. فقط جریمه ۲.۵% ماهانه تأخیر در تحویل خودرو شامل متقاضیان می‌شود.

شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا، بالنو، سیاز و فرانکس، تیرماه ۱۴۰۳:

برند خودرو مدل قیمت علی‌الحساب پیش‌پرداخت علی‌الحساب سود انصراف سود مشارکت جریمه تأخیر رنگ‌های موجود موعد تحویل
سوزوکی فرانکس ۲۰۲۴ ۱۴,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۰% ۰% ۲.۵%  ماهیانه سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری ۹۰ روزه
گرند ویتارا تک‌دیفرانسیل ۱۶,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، قرمز، سرمه‌ای
بالنو ۱۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، قرمز، سرمه‌ای
سیاز ۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سفید، نقره‌ای، خاکستری، قهوه‌ای

سوزوکی بالنو و سوزوکی سیاز، در عرضه‌های گذشته راساموتور حضور داشتند و برخی نمونه‌های آن‌ها به بازار داخلی رسیده است. در سوی مقابل سوزوکی فرانکس و سوزوکی گرند ویتارا، خودروهایی جدید محسوب می‌شوند. این خودروها زمستان سال گذشته رسماً رونمایی شدند و اکنون نوبت تحویل اولین سری آن‌ها رسیده است.

سوزوکی فرانکس و سوزوکی گرند ویتارا از مشخصات فنی مشابهی بهره می‌برند اما در بخش گیربکس آن‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد. همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، سوزوکی گرند ویتارا در قالب نسخه تک‌دیفرانسیل به بازار ما آماده است. این خودرو با پیشرانه هیبریدی خفیف ۱.۵ لیتری، عملکرد فنی بسیار ضعیف‌تری نسبت به گرندویتارا‌های قبلی دارد که ایران‌خودرو در بازار عرضه می‌کرد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *