شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت ۱۴۰۳ اعلام شد + جدول

شرکت سایپا شرایط فروش برخی محصولات خود را به مناسبت دهه کرامت ۱۴۰۳ اعلام کرد. در شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت ۱۴۰۳، دو محصول از سایپا و سه محصول از زامیاد به متقاضیان عرضه شده‌اند. این بخشنامه ویژه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است.

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۶ام اردیبهشت ‌ماه فعال خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار متقاضیان قرار خواهد داشت. مشتریان از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و انتخاب خودرو اقدام کنند.

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت ۱۴۰۳:

خودرو مبلغ پیش پرداخت قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس G ۲۰۲ میلیون تومان قیمت روز در زمان صدور دعوتنامه هفته چهارم دی الی اسفند ۱۴۰۳
سهند S ۲۳۱ میلیون تومان
خودرو قیمت رنگ زمان تحویل
نیسان تک‌سوز آپشنال ۵۷۹ میلیون تومان آبی ۳۰ روزه
نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال ۵۸۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال هیدرولیک ۵۹۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

شرایط فروش دهه کرامت سایپا، زمانی مناسب برای علاقه‌مندان به نیسان وانت است تا این خودرو را با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳۰ روز کاری خریداری کنند. البته سه تیپ ارائه‌شده از این محصول، نسخه‌های تک‌سوز هستند. تقاضا برای نسخه دوگانه‌سوز این وانت به‌دلیل صرفه‌جویی در مصرف سوخت بیشتر است اما در این بخشنامه حضور ندارد.

قسمت مربوط به شرایط پیش‌فروش سایپا در بخشنامه دهه کرامت برای مخاطبان آشنا به نظر می‌رسد. آن‌ها طی هفته گذشته مشابه این بخشنامه را مشاهده کرده بودند. قسمت مربوط به سایپا همانند شرایط تبدیل تعهد شاهین دنده‌ای برای ثبت‌نام‌کنندگان سامانه یکپارچه در هفته گذشته است. به نظر می‌رسد مخاطبان سایپا علاقه چندانی برای تبدیل تعهدات خود به اطلس و سهند نشان نداده‌اند. عدم حضور محصولات محبوب و پرفروشی همچون کوییک و ساینا در این بخشنامه فروش، باعث کاهش استقبال مشتریان از بخشنامه پیش‌فروش سایپا خواهد شد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *