شرایط فروش بک X3 پرو به روش اقساطی اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]

شرکت کرمان موتور شرایط فروش بک X3 پرو را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. در این بخشنامه، هاچ‌بک‌ کراس BAC X3 PRO به روش اقساطی و با موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این طرح فروش از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های کرمان‌موتور قابل دسترسی از سوی متقاضیان خواهد بود.

قیمت بک X3 پرو از سوی کرمان‌موتور معادل ۹۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده است. متقاضیان برای خرید این خودرو، باید ۷۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت بپردازند. مابقی قیمت خودرو که حدود ۲۰۰ میلیون تومان است، در قالب اقساط ۱۸ یا ۲۴ ماهه از مشتری دریافت می‌شود. خودروها طی ۹۰ روز کاری به متقاضیان تحویل داده می‌شوند البته سند خودرو تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. اقساط خودرو نیز به‌صورت چک‌های سه ماه‌ یک‌بار محاسبه شده است. تاریخ اولین چک، ۲۵ آذر ۱۴۰۳ خواهد بود.

شرایط فروش بک X3 پرو، خرداد ۱۴۰۳:

خودرو قیمت پیش پرداخت تعداد اقساط مبلغ اقساط مدل موعد تحویل جریمه تأخیر رنگ‌های موجود
بک X3 پرو ۹۳۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان ۷۳۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان ۱۸ ۴۳,۳۱۰,۰۰۰ ۱۴۰۳ ۹۰ روزه ۳% ماهیانه سفید، مشکی، خاکستری، قرمز، آبی، قهوه‌ای، سبز آبی
۲۴ ۳۶,۴۷۰,۰۰۰

بک X3 پرو درواقع یک کراس‌اوور از برند جیلی است که با نام جیلی ویژن X3‌ پرو در بازارهای جهانی شناخته می‌شود. عرضه این خودرو به بازارهای صادراتی از سال ۲۰۲۱ آغاز شده است و می‌توان گفت با خودرویی مدرن مواجه هستیم.

یکی از نکات مثبت BAC X3 Pro برای مشتریان ایرانی، پیشرانه تنفس طبیعی این خودرو است. این کراس‌اوور به موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که حداکثر ۱۰۲ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۰ نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس این خودرو نیز از نوع اتوماتیک CVT است که انتخابی مرسوم برای خودروهای اقتصادی به حساب می‌آید.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *