شرایط تبدیل تعهد پژو پارس اعلام شد + جدول خرداد ۱۴۰۳

ایران‌‌خودرو در ابتدای خرداد ۱۴۰۳، شرایط تبدیل تعهد پژو پارس را منتشر کرد. این بخشنامه برای متقاضیان خرید پژو پارس از سامانه یکپارچه با اولویت بهار ۱۴۰۳ است که خودروهای پژو پارس سفارشی و پژو پارس ELX را ثبت‌نام کرده بودند. ایران‌خودرو به متقاضیان این دو خودرو پیشنهاد داده است تا به‌جای خودروهای ثبت‌نامی، سه خودرو دیگر تحویل بگیرند. متقاضیان فوق می‌توانند طی مدت ۱۰ روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

محصولات پیشنهادی ایران‌خودرو برای متقاضیان شامل سورن پلاس XU7P، تارا دنده‌ای V1 پلاس و پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما هستند. این بخشنامه تبدیل تعهد از نوع اختیاری است. بنابراین متقاضیان خرید پژو پارس می‌توانند در آن شرکت نکنند و منتظر اعلام شرایط فروش پژو پارس باشند. موعد تحویل خودروها در این بخشنامه آذر ۱۴۰۳ اعلام شده است.

بخشی از قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت در مرحله اول از مشتری دریافت می‌شود. مابقی آن نیز در زمان تکمیل وجه از متقاضی دریافت خواهد شد. بنابراین می‌توان گفت که قیمت‌ خودروها غیرقطعی است و در زمان صدور دعوتنامه تکمیل وجه مشخص می‌شود. ایران‌خودرو به متقاضیان خرید سورن پلاس وعده داده است که درصورت انتخاب این خودرو، می‌توانند از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی هنگام خرید برخوردار شوند.

شرایط تبدیل تعهد پژو پارس، خرداد ۱۴۰۳:

اولویت متقاضیان خودرو قابل ارائه نوع فروش پیش پرداخت موعد تحویل
گروه پارس با اولویت بهار ۱۴۰۳ تارا دستی V1‌ پلاس پیش فروش ۲۹۳,۵۶۳,۲۰۰ آذر ۱۴۰۳
سورن پلاس بنزینی ۲۳۲,۵۴۲,۹۰۰
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ۲۵۲,۴۴۵,۰۰۰

پژو پارس یکی از خبرسازترین خودروهای بازار ایران طی مدت اخیر بوده است. پس از آغاز دوباره تولید این خودرو و افزایش قیمت چشمگیر آن، متقاضیان انتظار داشتند تا بخشنامه فروش پژو پارس از سوی ایران‌خودرو منتشر شود. بااین‌حال گویا ایران‌خودرو همچنان تمایل دارد تا ظرفیت تولید پژو پارس را در اختیار خودروهای جایگزین همچون تارا، دنا و سورن قرار دهد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *