سونی با ایجاد تغییراتی در PSN در حال ادغام بهتر پلی استیشن و PC است

به‌نظر می‌رسد بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، تغییراتی را در سرور PSN ایجاد می‌کند تا هماهنگی بیشتری بین عناوین مشترک پلی استیشن ۵ و PC شکل بگیرد.

صفحه PlaystationSize در توییتر، که به دلیل انتشار جزئیات حجم دانلودی عناوین و به‌روزرسانی‌ها از طریق پایگاه داده پلی استیشن شناخته می‌شود، شواهدی را در PSN کشف کرده که نشان می‌دهد سونی در حال ایجاد تغییراتی است که به عرضه بازی‌های چندپلتفرمی آینده روی پلی استیشن ۵ و PC مربوط می‌شوند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌شود، پلتفرم PC نیز به عنوان بخشی از اکوسیستم، در کنار پلی استیشن ۴ و ۵ دیده شده است. صفحه مذکور در پلتفرم توییتر، متوجه شد که دو ID دیگر (PPSA20180_00 و PPSA22239_00) برای بازی Ghost of Tsushima در پایگاه داده پلی استیشن آپلود شده‌اند که احتمالا، به نسخه‌های PC بازی‌های Ghost of Tsushima Director’s Cut و Legends (بخش آنلاین) اشاره دارند.

سونی به طور واضح، به‌دنبال ادغام بهتر ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده روی دو پلتفرم پلی استیشن و PC است. می‌توان بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut را اولین مثالی دانست که از رابط کاربری Overlay پلی استیشن در PC استفاده می‌کند و تروفی‌ها، تنظیمات و پروفایل کاربر را نشان می‌دهد. با فشردن همزمان کلیدهای Shift+F1 مشاهده این منو امکان‌پذیر خواهد بود.

بازیکنان PC می‌توانند همانند کاربران کنسول پلی استیشن، تروفی‌های بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut را دریافت کنند. همچنین ارتباط میان بازیکنان PC و پلی استیشن ۴ و ۵، (به طور مثال از طریق چت صوتی) در بخش آنلاین Legends امکان‌پذیر شده است. برای تجربه بخش Legends بازیکنان باید وارد حساب کاربری PSN خود شده باشند.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *