ساندرا بولاک و نیکول کیدمن درحال مذاکره برای بازی در دنباله‌ی فیلم Practical Magic هستند

به تازگی اعلام شد که ساندرا بولاک و نیکول کیدمن درحال مذاکره برای بازی در فیلم Practical Magic 2 هستند؛ فیلمی فانتزی و رمانتیک که سری اول آن سال ۱۹۹۸ توسط برادران وارنر ساخته شد.

فیلم Practical Magic اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته‌ی آلیس هافمن است. داستان درباره دو خواهر به اسم سالی و گیلیان اووِنز است که پیشینه‌‌ای خانوادگی در جادوگری دارند. این دو خواهر در بچگی یتیم شدند و توسط عمه‌‌ی عجیب و غریبشان بزرگ شدند. اما خانواده‌ی اووِنز نفرین‌شده هستند؛ هر مردی که عاشق زنی از این خانواده شود سرنوشتنش مرگ است.

سالی و گیلیان در این بین با قدرت‌ها و عواقب نفرین خانوادگی‌شان درگیر هستند. سالی سعی می‌کند که یک زندگی عادی داشته باشد و از جادو فاصله بگیرد، اما در نهایت شوهرش می‌میرد. از طرف دیگر اما گیلیان زندگی آزادانه‌تری دارد و از قدرت‌هایش با کمال میل استفاده می‌کند. پس از اینکه گیلیان با مرد خطرناکی به اسم جیمی آنگلوف وارد رابطه می‌شود، گیلیان و سالی دوباره به هم می‌پیوندند. آن دو به طور اتفاقی جیمی را می‌کشند که منجر به اتفاقات ماوراطلبیعه می‌شود.

آکیوا گلدزمن که فیلمنامه‌ی سری فبل را نوشته بود، برای نوشتن فیلمنامه‌ی Practical Magic 2 بازخواهد گشت. انتظار می‌رود که نیکول کیدمن و ساندرا بولاک در کنار دنیس دی نووی از تهیه‌کنندگان این فیلم باشند.

هنوز اطلاعاتی درباره داستان Practical Magic 2 گفته نشده است.

منبع: Deadline

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *