سازنده Stellar Blade فعلاً برنامه‌ای برای عرضه بسته‌الحاقی ندارد

به گفته‌ی کارگردان Stellar Blade، تیم توسعه‌دهنده در حال حاضر برنامه‌ای برای انتشار بسته‌الحاقی ندارد، اما این بازی ظاهراً در آینده‌ای نزدیک، یک حالت جدید به نام Boss Rush دریافت خواهد کرد.

بازی اکشن ماجراجویی Stellar Blade در روز اول عرضه، یک آپدیت دریافت کرد که حالت New Game Plus و چند لباس جدید به این اثر اضافه شدند. Hyung-Tae Kim، کارگردان عنوان مذکور و مدیرعامل استودیوی Shift Up، در مصاحبه‌ی جدید خود اعلام کرد که در حال حاضر یک حالت چالشی برای این بازی در نظر گرفته شده است.

اگر این حالت شبیه دیگر حالت‌های باس‌محور مانند بازی Sekiro: Shadows Die Twice احتمالاً شخصیت اصلی را در مقابل باس‌فایت‌های بی‌رحمانه به طور متوالی قرار می‌دهد. در حال حاضر مشخص نیست که این حالت ممکن است چند باس را به طور همزمان ارائه دهد یا به بازیکنان فرصتی برای تجدید نیرو و بهبودی در بین نبردها خواهد داد.

مدیرعامل استودیوی Shift Up در بخش دیگری از این مصاحبه فاش کرد که هنوز در مورد سایر DLCها و به‌روزرسانی‌های رایگان Stellar Blade تصمیم‌گیری نشده است. احتمالاً حالت Boss Challenge قبل از هر به‌روزرسانی دیگر برای بازیکنان در دسترس قرار خواهد گرفت.

کارگردان Stellar Blade در ادامه‌ی این مصاحبه تیم Shift Up را به یک بازیکن بیسبال تشبیه کرد و گفت که DNA آن به گونه‌ای است که توپ‌های سریعی را پرتاب می‌کند که گیمرها به آن علاقه دارند. او همچنین اضافه کرد که در حال حاضر تنوع زیادی از بازی‌ها در صنعت وجود دارد.

بازی Stellar Blade هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵ در دسترس است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *